Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dediginiz, etmem, film, tavsiye

Tavsiye Etmem Dediginiz Film....

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tavsiye Etmem Dediginiz Film....

Hepimiz netten film indirelim veya CD kiralayalım deriz Ama çoğunlukla da tüh yaa vakit kaybı hevesimi bitirdi keşke izlemeseydim diye pişman oluruz ben fazlaca film seyretmiş biri olarak hep kendi kendime bagımsız film eleştirmenleri ararım yorumlara bakarım MDb vs gibi yerler pek tutuarlı olmaz ama napayım
düşündüm de forumda en son izlediğiniz ama tavsiye etmeyeceğiniz bizi de boş yere meşgul ve pişman etmemesi için uyaracağınız film var ise paylaşalımkısaca sebebi de yazarsak daha anlaşılır olur

mesela ben ValhallaRising orjinal isimli 2009 yapımı bir film seyrettim Tamamen vakit kaybı indirirken de seyrederkende film çok ağır aksak yürüyor sonuc belli degil amac yada ana fikir diye bişey yok ilkel insanların döğüşü gibi hristiyanlığın ilk çağlarında geçen sıkıcı bir film eğer şu meşhur download sitelerinde adını görürseniz sakın indirmeyin korku-gerilim felan değil

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com