Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlattılar, cinsel, deneyimlerini, ilk

İlk cinsel deneyimlerini anlattılar

Eski 06-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlk cinsel deneyimlerini anlattılar

Şöhretinin ilk yıllarında güzelliği kadar ısrarla koruduğunu söylediği bekaretiyle de konuşulan Brooke shields'in itirafı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü şimdi 43 yaşında olan ünlü yıldız Health derğisine yaptıgı açıklamada "bekaretimi 22 yaşında kaybettim ve şimdi bu kadar beklediğim için çok pişmanım" diye konuşmuştu

Cybill shepherd O da ilk deneyimini 16 yaşındayken yaşamış

Angelina jolie, ünlü yıldız bekaretini kaybettiğinde 14 yaşındaymış

Sienna miller, Genç yıldız ilk cinsel deneyimini 16 yaşındayken yaşamış Miller annesinin ona her zaman " biliyorum bir gün bunu yapacaksın ama lütfen bunu dışarda bir yerde değil benim evimde yap" dediğinide hatırlıyor

Marcia cross, umutsuz ev kadınları dizisinin yıldızı Cross 18 yaşında bekaretini yitirmiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com