Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ali, mehmet, şahin

Mehmet Ali Şahin

Eski 07-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mehmet Ali Şahin

TBMM Başkanı üçüncü turda seçildi TBMM Başkanlığı için yapılan üçüncü tur oylamanın sonucund,a AK Parti Antalya Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 338 oy alarak TBMM Başkanı seçildi

Mehmet Ali Şahin Meclis Başkanı seçilmesinin ardından Genel Kurula hitaben bir konuşma yaptı İşte Şahin'in söyledikleri "Böyle bir Meclis'in sade bir üyesi olmak şeref verici bir durumdur Omuzlarıma büyük bir sorumluluk yüklediniz Bunun ağırlığını tüm benliğimde hissediyorum Görevde kaldığım süre içinde Meclis Başkanı olarak Anayasamız, İçtüzüğümüz hukuk kuralları içinde tam bir tarafsızlıkla yüce Meclis'e hizmet etmeye çalışacağımı söylemek istiyorum Uyarılarınız benim için çok değerli olacaktır Bu yıl da demokrasimizi güçlendirecek adımlarda Meclisimizin çok önemli bir çalışma yapacağına inanıyorum Bu seçim bitmiştir Bana oy veren, vermeyen tüm arkadaşlarım bana eşit yakınlıkta ve uzaklıktadır Büyük bir tarafsızlıkla yüce Meclis'e hizmet edeceğim"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com