Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gazateden, haberler

Gazateden Haberler

Eski 01-25-2008   #1
hayko26
icon111

Gazateden Haberler

Taraftara 1500 kişilik yer ayrıldı

Kayseri Erciyesspor cephesinde ise Eskişehirspor maçının hazırlıkları sürüyor Malatya deplasmanında alınan üç puanın moraliyle yarışa tekrar ortak olan ve Eskişehirspor maçına 6 puan niteliğinde hazırlanan lacivert siyahlı takım, konuk seyirciler için yaklaşık 1500 kişilik yer veriyor Geçen sezonlarda Eskişehirspor formasını giyen kaleci Yusuf ve Ramazan'ı ise ayrı bir heyecan sardı

Eklenme tarihi: 15112007

Cevap : gazateden haberler

Eski 01-25-2008   #2
hayko26

Es-Es bugün yola çıkıyor

Dün Teknik direktör Metin Diyadin, futbolcularına maçın taktiği hakkında bilgi verirken yönetimin ise futbolcuların 6 maçlık ödemelerini dün yaptı Takıma yaklaşık 500 Bin YTL ödeme yapıldı Futbol takımı ise bu moralle hazırlıklarının son iki gününü ise Kayseri'de yapacak
Bu sabah tesislerde Eskişehir'de son antrenmanı yapacak olan takım, yarın Kayseri'de ter idmanı yapıp kampına devam edecek Teknik direktör Metin Diyadin, Erciyes maçının önemine değinerek, " Ligde kolay maç yok Bu maçlardan birisi olacak olan Erciyes önünde elbet kaybetmemek için ter dökeceğiz Üç puanı alarak zirve yarışındaki iddiamızı sürdürmek amacındayız " dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #3
hayko26

Diyadin: 'Es Es'in hedefi Süper Lig'

Diyadin, Emine Cahide Karali İlköğretim Okulu öğrencileriyle söyleşide bir araya geldi
Futbol potansiyeli yüksek olan Eskişehir'e gelmekten ve geçmişi başarılarla dolu olan Eskişehirspor'da görev almaktan mutluluk duyduğunu anlatan Diyadin, futbolda eğitimin çok önemli olduğunu ifade etti

Diyadin, oğlunun iyi eğitim alıp spor yapmasını arzu ettiğini, eğitimi hiçbir zaman bırakmamasını istediğini belirterek, ''Tribünlerde şiddetin önlenmesi için eğitime daha fazla önem verilmeli Eğitim ailede başlar ve okulda öğretmenle devam eder Bir de arkadaş ve çevre faktörü çok önemli'' dedi

Kentte yaşayanlar gibi kendisinin de takımın Süper Lig'e yükselmesini istediğini kaydeden Diyadin, ''Eskişehirspor'un bulunması gereken yer Süper Lig Bu yolda iyi yerlerdeyiz ve ligi ilk iki sırada tamamlamak istiyoruz Ara transferler döneminde eksiklik tespit edersek takviye yapabiliriz'' diye konuştu

Söyleşinin ardından öğrencilere Eskişehirspor forması hediye edildi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #4
hayko26

TARAFTARDAN YÖNETİME ÇAĞRI

Örnek taraftar Oluşumu’nun (ÖTO) dün yaptığı açıklamada yönetim kuruluna önemli çağrılarda bulunuldu Yapılan yazılı açıklamaya göre, “Yönetimin Eskişehirspor-Samsunspor maçından itibaren başlatmış olduğu uygulamaya göre her hafta İlköğretim öğrencilerine yönelik 1000 öğrencimizin sponsor bulunarak maçlara davet edilmesini takdirle karşılıyor, yapmış oldukları katkıdan dolayı başta Başkanımıza, Milli Eğitim Müdürümüz, aynı zamanda Yöneticimiz Ertuğrul Dindar’a ve Yönetim Kurulumuza sonsuz teşekkür ediyoruz Biliyoruz ki gerçek Eskişehirspor’lu ancak tribünlerde yaşayarak olunur Ulusal medyanın etkisi ile İstanbul takımlarından başka takım bilmeyen bu gencecik fidanlarımızın Eskişehirspor’lu olmasına katkıda bulunarak yeni nesli de kurtarmış bulunmaktasınız
Örnek Taraftar Oluşumu olarak son günlerde Eskişehirspor taraftarlarınca maç biletlerinin pahalılığı üzerine yapılan konuşmalar ve tartışmalar üzerine “şampiyonluğa giden yolda ne türlü fedakarlık yapılması gerekiyorsa bizler hazırız” diyerek değerli yönetimimize sesleniyoruz;
Başkanımızın, önceki günlerde yapmış olduğu açıklama üzerine “kombine kartı alanları mağdur etmemek için herhangi bir ucuzlatmaya gitmeyi düşünmüyoruz” açıklamasından da anlaşılacağı gibi yönetimin de bu konuda sıkıntısı olduğunu anlıyoruz Şampiyonluğa gidilen yolda takımımızın herhangi bir maddi problem yaşamaması ne kadar gerçekse, Türkiye’nin ve Eskişehir halkının da bir takım ekonomik zorluklar içerisinde olduğu da gerçektir Fakat Süper Lig yolunda kenetlenmemiz içinde dolu tribünler önünde oynamak ve bu coşkunun şehrimize yayılarak taraftarın da itici bir güç olduğu unutulmamalıdır Bu nedenle tribünlerimizin boş kalmamasını, gerek yakın çevremizden duyduklarımız, gerekse iki kardeşin sıra ile maçlara geldiğini, çoğu babanın fedakarlık yaparak kendileri yerine çocuklarını maçlara gönderdiklerini üzüntü ile duyuyor ve biliyoruz Bu konuda kombine kartı olan bizler yapılacak indirime herhangi bir tepkimiz olmayacağı gibi, diğer kombine kartı olan taraftarlarımızın da herhangi bir tepkisi olacağını sanmıyor, aksine indirimin yapılması taraftarı olacaklarını biliyoruz Fakat Yönetim Kurulumuzun geçen yıl yapmış olduğu fiyat politikası nedeni ile bir güvensizlik ortamı oluşmuş ve bu sezon beklenilen kombine kartı satışı beklenildiği gibi olmamıştır İşte bu güvensizlik ortamının ortadan kalkması için gelecek sezon, bu sene kombine kartı alanların, seneye bu yıla ait kombinelerini ibraz ederek % 20 ila 30 arası indirimli sahip olabilmeleri yönetime karşı güven ortamı sağlayacağı gibi seneye aynı sayıda kombine biletinin de satışı garanti altına alınacaktır Bu sene taraftardan gelen yoğun talebin yaratmış olduğu sıkıntı da böylelikle ortadan kalkmış olacaktır Şayet Yönetimimizin taraftarımızın sesine kulak vererek bilet fiyatların da indirime gitmesi halinde, yeni fiyat üzerinden, kalan 11 maça göre, farklı renkte çıkaracağı yeni bir kombine kartı satış kampanyası ile kulübe yeniden sıcak para akışı da sağlamış olacaktır Hiç bir indirime gitmemesi halinde ise en azından gelecek neslimizin Eskişehirspor’lu olabilmesi adına, mutlaka ama mutlaka öğrenci ve bayan indirimine gitmesi zorunlu gözükmektedir” denildi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #5
hayko26

KErciyes mesaisi pürneşe başladı

Siyah Kırmızılı futbolcular, hafta sonu Kayseri deplasmanında oynayacakları Erciyes maçı hazırlıklarına başladı Teknik direktör Metin Diyadin tarafından verilen bir günlük tatili bitiren futbolcular, dün tesislerde bir araya gelerek hafif bir antrenman yaptı Tam kadro gerçekleştirilen çalışmada oldukça neşeli olukları gözlenen futbolcular, deplasmanda oynayacakları kritik maçtan 3 puanla ayrılarak lig yarışında zirveye tek başına oturmanın hesaplarını yapıyor
Teknik direktör Metin Diyadin, antrenman öncesi Samsun galibiyetinden dolayı futbolcularını kutlayarak, önlerinde zorlu bir maçın daha olduğunu ve herkesin bu maça konsantre olması gerektiğini söyledi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #6
hayko26

Köstek değil destek zamanı

“Şehrimizin gözbebeği mazisi başarılarla dolu Eskişehirspor’umuza 11 yıllık süper lig özlemine bu sene kurduğu kaliteli kadroyla adım adım ilerlemektedir Grubun en fazla galip gelen takımı, idealist genç bir başkanı canını dişine takıp tüm desteği veren yönetim kurulu 10 numara hocası ve teknik kadrosu birbirinden kaliteli futbolcusu ve içeride dışarıda takımını yalnız bırakmayan muhteşem taraftarı ve basınıyla averajla ikinciliğe yerleşmiş süper lige göz kırpmaktadır Ama hal böyle iken eski başkanlarımızdan Ali Çelikoğlu çıkıyor ve bu haftaki Samsun maçında hasılata temlik koyduruyor Avukatlar gişelerde hasılata el koyarken Samsun takımın başkanı, yönetiücileri ve seyircileri bile buna şahit oluyor Sevgili kamuoyu size soruyoruz bu ayıp değil midir: İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Celalettin Cerrah’ın işini bırakıp şehrimize gelerek takımımıza destek vermesi sayın Bakan’ın sayın Vali’nin destekleri tam bütün parçaları birleşmiş adım adım şampiyonluğa giderken tekerleğe çomak sokmak kimseye yakışmaz ki Bu kişi Eskişehirli bir iş adamı ve eski bir Eskişehirspor Başkanı olursa hiç yakışmaz Lütfen Sayın Çelikoğlu kararınızı bir daha gözden geçirin Kararınızda ısrarcıysanız bizlerde sizi protesto edeceğimizi tüm Eskişehir halkına duyuroyurz Kim Es-Es’imize yanlış bir harakette bulunursa karşısında bizi bulur Bu bir Eskişehirli duruşudur Eskişehirspor bizim hayat felsefemiz olmazsa olmazımız, gözbebeğimizdir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #7
hayko26

Sergen, Terim'e Haber Yolladı

Sergen Yalçın, "Bu sezon inanılmaz bir performansa sahibim Ligin ilk 5 haftasında sakatlığım nedeniyle oynayamadım Takımımız şu anda lider Türkiye Süper Ligi'nden daha zor bir ligde oynuyoruz Fatih Terim hocamız beni çok iyi tanır Milli Takımın geçmişte Avrupa Futbol Şampiyonası'na ve 2002 Dünya Kupası'na giderken baraj maçlarındaki tekniğimden daha iyi durumdayım Gençlerle oynamaktan gençlik aşısı olmuş gibiyim Amacım Milli Takıma faydalı olmak Norveç ve Bosna Hersek'le yapılacak zorlu mücadelede Milli Takımın yanında olmak istiyorum Sadece ay-yıldızlı formayı giymek için değil, final gibi karşılaşmalarda zor durumda bulunan arkadaşlarımla birlikte savaşmak istiyorum" dedi

Yıldız futbolcu, Eskişehirspor’un futbol ve gol oranı açısından Türkiye’deki tüm kulüplerin üstünde olduğunu ve Milli Takımda oynayabilecek futbolculara sahip olduğunu savunarak, şöyle konuştu;
"Amaç Milli Takım ise gerisi teferruattır Milli Takımın mutlaka 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerine gitmesi gerekiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #8
hayko26

Sıradaki GelsinEs-Es 2-1 Samsunspor

ESKİŞEHİR: 2-1 :SAMSUN

TFF 1 Lig'de Eskişehirspor, Samsunspor'u 2-1 yendi

Karşılaşmayı İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ile Milli Eğitim Müdürü ve Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Dindar'ın öncülüğünde yaklaşık 1000 ilköğretim okulu öğrencisi izledi

Stat: Atatürk
Hakemler: Deniz Çoban xx, Fatih Kalaycı xx, Neşet Merdin xx

Eskişehirspor: Cenk xx, Zafer xx, Birol xx (Dk 45 Serdar xxx), Coşkun xxx, Sergen xxx, Ersin xx, Ömer xx, Doğa xxx, Tufan xx, Serkan xx (Dk 66 Engin xx), Sezgin xx (Dk 58 Koray xx)

Samsunspor: Mehmet xx, Hakkı xx, Kenan xx, Caner xxx, Furkan xx, Fatih xx (Dk 85 Samet ?), Can x (Dk 77 Kemal ?), Sefa xx, Ömür xx (Dk 58 Sinan x), Murat xx, Celil xxx

Goller: Dk 60 Coşkun (penaltıdan), Dk 70 Ömer (Eskişehirspor), Dk 15
Caner (Samsunspor)

Sarı kartlar: Dk 33 Birol, Dk 72 Tufan (Eskişehirspor)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #9
hayko26

Haydi Es-Es'im yak Samsun'u

Eskişehirspor, TFF 1 Lig 12 hafta maçını bugün saha ve seyircisi önünde Samsunspor ile oynayacak Saat 1300'da başlayacak karşılaşma öncesi taraftarlarına seslenen Siyah Kırmızılı futbolcular, "Taraftarımızın muhteşem desteği ile, hep birlikte galibiyet serimize devam edelim" dediler Lig yarışında zirve oturmak isteyen Eskişehirspor, bugün saha ve seyircisi önünde son haftalarda çıkışa geçen Samsuspor'u ağırlayacak Saat 1300'da başlayacak olan ve D spordan canlı yayınlanacak karşılaşma için hazırlıklarını tamamlayan Şimşekler, mutlak galibiyet parolası ile maç saatini beklemeye başladı Maçın Cumartesi günü olması ve TV'den yayınlaması yüzünden maça ilginin azalacağını düşünen Siyah-Kırmızılı futbolcular, taraftarlarına seslenerek, "Hep birlikte galibiyet serimize devam edelim Taraftarımızın muhteşem desteği ile şampiyonluk yolundaki bir engeli daha aşalım" dediler Teknik direktör Metin Diyadin de lig yarışında her maçın bir final olduğunu belirterek, "İstediklerimizi sahaya yansıtırsak, yolumuza 3 puanla devam edebiliriz" dedi Diğer taraftan takımda sakatlığı devam eden Fatih Sezer dışında eksik yok

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #10
hayko26

Eskişehirspor´dan şehit ailelerine minibüs

"Diyarbakırspor maçında da Eskişehirspor taraftarı büyüklüğünü gösterdi Teröre karşı tek yürek olarak tüm stad tezahüratlarıyla terör örgütünü protesto etti Türkiye’de açılmış en büyük bayrağı Beşiktaş taraftarından sonra Eskişehirspor açmıştırBu bayrağın Eskişehirspor’a gelmesinde bizlere yardımcı olan İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Celalettin Cerrah’a da çok teşekkür ediyoruz

Bu maçtaki hasılatı şehit ailelerine vermeyi taahhüt etmiştikŞehit aileleri derneği başkanıyla yaptığımız görüşmelerde,şehir içi-dışı organizasyonlarda topluca gidebilecekleri bir araçları olmadığından bahsetmiştiBizde Eskişehirspor olarak yaklaşık 50000 YTL değerinde minibüs alımını yaparak verdiğimiz sözü yerine getireceğizBu yüzden de çok mutlu ve gururluyuz"

Haydi çocuklar maça

Eskişehirspor yönetimi örnek bir karar alarak küçük yaştan itibaren çocuklara Eskişehirspor sevgisini aşılamak amacıyla ilköğretim okullarından her maça en az 500 öğrenciyi davet edecek
Eskişehirspor yönetiminde yer alan Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar, Küçük yaştan itibaren tribünlere gelecek olan öğrencilerin gelecekte sürekli takımın yanında olabileceğini dile getirdi
Yönetici Dindar, " Evlatlarımız ekranlarda maçları fazlaca izlediği için doğal olarak 3 büyüklere hayranlık duyuyor Her maça gelecek olan öğrenci sporseverleri sponsorların katkılarıyla tribünlerde oturtacağız Bu hafta ilk uygulama başlayacaktır " dedi

Taraftar cumartesi mesaisi yapacak

Taraftarlarımız, Cumartesi günü D spor kanalından naklen yayınlanacak olan Eskişehirspor- Samsunspor maçında tribünleri doldurmak için hazırlıklar yapıyor Canlı yayına rağmen maça sporseverlerin ilgi göstermesini bekleyen taraftarlar dernekleri ve grupları, centilmence takıma destek vermeye devam edeceklerini her fırsatta vurguluyorlar
Öte yandan Eskişehirspor yönetim kurulu taraftarlara çağrıda bulunarak maçlarda olumsuz davranışlardan uzak durulmasını bir kez daha yineledi Şimdiye kadar temsilcilerin tuttuğu rapor sonunda çeşitli nedenlerden dolayı para cezası alan Eskişehirspor kulübü eksiklerini gidermek için gerekli hazırlıklara da başladı

Es Es Samsun maçına hazırlanıyor

Eskişehirspor tesislerinde hazırlıklarına devam eden takım, antrenman saatinde sağanak yağışa rağmen çalışmalara devam etti Sakatlığı bulunan Fatih Sezer haricinde tüm takımın katıldığı antrenmanda toplu ısınma koşusu, kültür fizik hareketleri sonrası çift kale maç yapıldı

Teknik direktör Metin Diyadin, Samsunspor'un ligin başarılı takımlarından biri olduğunu, deneyimli futbolcuları kadrosunda barındırdığını söyledi

Diyadin, Samsunspor'un özellikle forvet hattının etkili olduğunu anlatarak, ''Biz de iyi bir takımız Zor maç olacak Hedefimiz bu maçtan da üç puan almak'' dedi

Öte yandan, tesislere gelerek Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatipoğlu ve teknik kadroyla görüşen Vali Kadir Çalışıcı, İstanbulspor'u 3-0 gibi farklı bir skorla yenen takımı kutladı

Bu kenti yöneten kişiler olarak her zaman takımın yanında olduklarının bilinmesi gerektiğini ifade eden Çalışıcı, ''Geçen hafta Ankara'da valiler toplantısı vardı Herkes bana sizleri sordu Başarınızla orada bir kez daha gururlandım Bu yıl yakaladığımız fırsatı iyi değerlendirerek Eskişehirspor'u layık olduğu bir üst lige çıkarmanızı bekliyorum'' dedi

Antrenmanın ardından teknik kadro, futbolcular ve kulüp personeline grip aşısı yapıldı

Diyadin “İstikrara devam”

Eskişehirspor futbol takımının çalıştırıcısı Metin Diyadin, İstanbulspor maçının geride kaldığını belirterek, " Her hafta yeni bir sayfa açılıyor ve yeni bir rakip bizleri bekliyor Doğal olarak her haftaya kazanmak için hazırlanıyoruz Bu haftada Samsunspor maçı var Samsun takımı grubun iyi ekiplerinden birisi Özellikle forvet bölgesinde tecrübeli isimleri bulunuyor Ancak grubun en iyi takımı biziz Bu maçı taraftarımızın desteğiyle kazanmak için hazırlıklar yapıyoruz " yorumunu yaptı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #11
hayko26

“Kente şampiyonluk getireceksiniz”

BİLGİ ALDI
Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı, dün Vali Demirkol spor tesislerine giderek Eskişehirspor kulübü yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcularla görüşüp yapımı devam eden yeni idari binayı gezerek bilgiler aldı
SİZLERE GÜVENİYORUZ
Sağanak yağmura rağmen antrenman sahasına gelen ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektiren Vali Çalışıcı, futbolculara seslenerek, " Sizlerle bu şehir gurur duyuyor Bizler de bu kenti yöneten kişiler olarak her zaman sizlerin yanındayız Geçen hafta Valiler toplantısı vardı Ankara'da Orada herkes bana Eskişehirspor ile ilgili sorular sordu Bende gururla sizlerden söz ettim Herkes bizim başarımızı bekliyor " dedi Vali Çalışıcı, aynı mücadelenin sürmesini isteyerek, " Bu sezon yakalanan tarihi şansı iyi kullanın ve şampiyonluğu bu kente getirin Başarılar bu kente moral veriyor " diyerek sözlerini tamamladı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #12
hayko26

İşte taraftar işte alkış

Her maçta olduğu gibi Eskişehirspor taraftarı İstanbul deplasmanında da takımı yalnız bırakmadı Maç bilet fiyatlarının 20 YTL olmasına rağmen tribünü dolduran ve maç öncesi İstanbulspor yönetimine maç biletleri için tepki gösteren Eskişehirspor’lu taraftarlar serenomi sonrası ise terör olaylarını bir kez daha protesto etti
Hep birlikte “Şehitler ölmez vatan bölünmez” diye stadı inleten Eskişehirspor’lu taraftarları protestodan etkilenen İstanbulspor kulüp başkanı Saffet Sancaklı ayağa kalkarak uzun süre alkışladı
Bu arada Es-Es taraftarı kendine ayrılan yeri tamamen doldururken İstanbul tribününde ise çok az sayıda taraftarın olması dikkat çekti

İstanbul keyfi

Eskişehirspor, İstanbulspor'u deplasmanda 3-0 yendi İstanbul Bahçelievler Özel İl İdare Stadyumu'nda oynanan karşılaşmayı Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ve Eskişehirspor yönetiminin tamamına yakını izledi
Güneşli bir havada yaklaşık 1500 seyircinin izlediği maçta seyircilerin 1400'ü Eskişehirspor taraftarıydı Es-Es taraftarı maç biletlerinin 20 YTL olmasını protesto etti
İLK YARI
Dakika 4: Ersin'in kullandığı serbest atışta Sezgin'in kafa şutu kalecide kaldı
Dakika 7: Sergen-Coşkun ikilisinin paslaşmasında topla son oynayan Coşkun oldu Sergen ceza sahası içinde topu bacaklarını açarak arkaya bıraktı ancak, bu bölgede hücuma destek veren Eskişehirspor'lu futbolcu yoktu
Dakika 13: Serkan ceza sahasının sol tarafında topu getirip Ömer'e bıraktı Uygun pozisyonda Ömer topu kontrol edemeyince dizine çarpan top rakibe gitti
Dakika 18: Serkan ortaladı, Doğa vurdu top savunmadan döndü Sergen tamamladı, top üstten az farkla dışarı gitti
Dakika 25: Ersin'in ortasında Coşkun sağ çaprazdan rakibinin müdahalesine rağmen yerden sert vurdu, top kalecinin sağından filelerle kucaklaştı; 0-1
Dakika 28: Doğa'nın pasında Ömer kaleci ile karşı karşıya kaldı, kaleci Erol Ömer'in ayaklarına kapanarak yüzde yüz bir golü önledi
Dakika 34: Coşkun'un ara pasında Sergen topla buluştu, kaleci Erol, Sergen'in önüne yatarak topa vurmasını engelledi
Dakika 40: Ev sahibi takımın ender ataklarından birinde Aytekin'in sol çaprazdan aşırtma şutunu Tufan kale çizgisinden kornere gönderdi
İKİNCİ YARI
Dakika 52: Sergen'in pasında Ömer'in sert şutu az farkla dışarı gitti
Dakika 65: Sergen Coşkun paslaşmasında topla son kez buluşan Sergen topu Coşkun'a gönderdi, araya giren Mustafa topu uzaklaştırmak isterken ters bir vuruşla kendi kalesine gönderdi 0-2
Dakika 78: Kalecinin hatalı pasında topu önünde bulan Sergen, topla 25 metrelik alanı katettikten sonra kaleci ile karşı karşıya kaldı, yenden vuruşu direğin dibinden dışarı gitti
Dakika 81: Serkan'ın köşe atışında Coşkun kale sahasından kafa ile topu filelere gönderdi ve maçın skorunu tayin etti İstanbulspor: 0, Eskişehirspor: 3

Coşkun Birdal coşturdu; 3-2

Eskişehirspor kendi saha seyircisi önünde Diyarbakırspor’U 3-2’lik skorla yenip zirve yolunda önemli bir adım daha atarken Sakarya ve Kartal takımının puan kaybetmeleri sonucu ikinci sıraya yükseldi
Yaklaşık 10 Bin taraftarının desteğiyle maça çıkan kırmızı siyahlılar, Coşkun ile üç gol bulup rakibi çökertmesini bildi Maçtan önemli dakikalar ise şöyle:
Maçın 11 dakikasında konuk ekip1-0 öne geçti Bu dakikada Hüseyin Kartal pasını Onur’a verdi, bu futbolcunun şutunu Cenk çeldi, yetişen Ercan topu ağlarımıza bıraktı 0-1 13 dakikada yine Ercan gole çok yaklaştı ama CenK Topu kornere çeldi Maçın 25 dakikasında Sergen ile bir fırsatı kaçırdık
Beklenen gol ise, 27 dakikada geldi, Sergen’in ara pasında defansın arkasına sarkan, Coşkun Birdal beraberliği getiren golü attı 1-1 31 dakikada Doğa pasını Sergen’e atardı, şutundan sonuç alınamadı 39 dakikada Abdullah pasını Hüseyin’e verdi, Hüseyin fırsatı değerlendiremedi ve ilk yarı 1-1 bitti
İkinci yarıda ise Eskişehirspor daha etkiliydi Bu yarının ilk tehlikeli atağında Onur pasını Ercan kaçırınca Diyarbakır bir golden olurken Eskişehirspor ise, 56 dakikada Coşkun ile 2-1 öne geçti Bu dakikada Ömer’in indirdiği topta topa iyi dokunan Coşkun kendisinin ve takımının ikinci golünü attı
77 dakikada ise skor 3-1 oldu Yine Sergen ile başlayan atakta Coşkun kendisinin ve takımının üçüncü golünü atıp herkesi rahatlattı 3-1 Maçın böyle bitmesi beklenirken konuk ekip 90 dakikada Selçuk ile ikinci golünü buldu Maçta 3-2 ES ES’in üstünlüğü ile bitti
YOLA DEVAM
Maçtan sonra konuşan Teknik direktör Metin Diyadin, rakip karşısında oyuna tutuk başladıklarını söyleyerek, “ İlk başlarda iyi değildik Yediğimiz gol sonrasında fırsatları bulduk ve golleri bulduk Galip geldiğimiz için mutluyuz Taraftarımıza teşekkür ederim “ dedi

Taraftar sağduyulu olmalı

Click this bar to view the full image

Eskişehirspor, Pazar günü saha ve seyircisi önünde Diyarbakırspor'u ağırlayacak Saat 1300'da oynanacak olan karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, bu maçta taraftarlarına üç puan hediye etmeyi hedefliyor Kritik maç öncesi taraftarlara seslenen Teknik direktör Metin Diyadin, "Terör olayları yüzünden ülkemizin gündemi belli Bu yüzden taraftarlarımıza sesleniyorum Çok dikkatli olmaları gerekiyor Onlardan ricam Diyarbakır maçında farklı tepki olmamalı Sahada mücadele eden rakip futbolcularda bu memleketin futbolcuları Gündemdeki olaylar onlarla bağdaşmamalı, tepki gösterilmemeli İki kez uyarı ve caza aldık Bundan sonra meydana gelecek olaylarda saha kapanabilir İç saha avantajını kaybetme lüksümüz yok Daha önce iki maçta sahaya giren taraftarlar odu Biliyorum kötü niyetleri yok Fakat bu davranışa tüm taraftarlar bile tepki gösterdi Bu yüzden bundan sonra bu tür olaylara engel olunmalı Tüm camia takıma büyük destek veriyor Takımını sahipleniyor Bundan sonrada centilmence takımlarına desek vereceklerinden eminiz" dedi

24102007

"Telafisi olacak"

Lig yarışında geride kalan 9 haftayı değerlendiren Teknik direktör Metin Diyadin, "Zaman her şeyi gösterecek İyi oynadığımız fakat kaybettiğimiz maçları telafi edeceğiz Teknik kadro ve futbolcular buraya emek vermeye ve kendini ispatlamaya geldi Eskişehirspor belediye takımı değil Büyük bir camia Bu camianın beklentilerine cevap vereceğiz" dedi
Eskişehirspor Teknik direktörü Metin Diyadin, İdari Koordinatör Özgür Tulun ile birlikte basın toplantısı düzenledi Lig yarışında geride kalan 9 haftayı değerlendiren Diyadin, "9 haftalık periyoda baktığımız zaman üç yenilgimiz var Bu maçlarda da sonuç çok önemliyi Bizim gibi iddialı rakipler karşısında mağlup olduk Malatya-Antalya ve Sakarya maçlarında sergilenen futbolu biliyoruz Malatya ve Sakarya maçlarında başka faktörler de vardı Rakipten iyi olduğumuz bu maçlarda puan kaybettik 9 maç sonunda Kartal maçı hariç iyi oynadık Sonuç olarak skor tabelasında puan verdiğimiz maçlar olarak gözüküyor

SONUÇ OYUNU OYNAMIYORUZ
Takım olarak sadece sonuç alma oyunu oynamıyoruz Hem kazanmalı, hem de rakipten iyi oynamalıyız Bu ikisi çok önemli Futbolcularımızda kazanma isteği ve iyi futbol var Bugüne kadar bazı önemli maçlarda bunu skor tablasına yansıtamadık Daha fazla puan alabilirdik Fakat bazı faktörler yüzünden olmadı

TELAFİ EDECEĞİZ
Maratonda süreklilik önemlidir Hedefimiz bu Zaman her şeyi gösterecek İyi oynadığımız ve kaybettiğimiz maçları telafi edeceğiz Sezon başında söylemiştim Bu ligin istatistiklerine göre ilk iki için maç başı 2 puan yeterli
9 maç sonunda 2 puan gerideyiz Bu önemli bir kayıp değil Oyun olarak taktir gören bir takımız Kayıpları telafi edecek bir kadromuz var İlk yarı için 34 puan hedefliyoruz Puan durumunda 2 puan geri gözükebiliriz Şuanda sıralamada 4 yüz Arada bir takılmamız doğaldır"

EKSİKLER VAR
Devre arasıda yapılması düşünülen transferler hakkında da açıklama yapan Diyadin, "Eksiklerimizin olduğu bir gerçek Geniş bir kadromuz yok Devre arasında kulübün imkanları dahilinde gücümüze güç katacak transferler yapılacaktır"

CEVAP VERECEĞİZ
İlk 6 içinde oldukları sürece, ilk iki hedefini kovalayabileceklerini sözlerine ekleyen Diyadin, "Camianın beklentilerini biliyoruz Teknik adam ve futbolcular bu camiaya emek vermek ve kendilerini ispatlamak için geldi Burada büyük bir camia var Eskişehirspor belediye takımı değil Bu yüzden camianın beklentilerine cevap vereceğiz" dedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #13
hayko26

Sergen ekstra bir oyuncu

Teknik Direktör Metin Diyadin, Sergen Yalçın'ın ekstra bir oyuncu olduğunu, maç esnasında her an her şeyi değiştirebileceğini söyledi Teknik direktör Metin Diyadin, dün düzenlenen basın toplantısında spor yazarları ile sohbet etme fırsatı buldu Diyadin, Sergen Yalçın ile ilgili sorulan bir soruya, Sergen'in oyun yapısını çok iyi bildiğini belirterek, ekstra bir oyuncu olduğunu söyledi
Yıllarca karşılıklı ve bir dönem aynı takımda forma giydikleri Sergen Yalçın'ı çok iyi tanıdığını sözlerine ekleyen Diyadin, "Teknik adam olarak oyuncudan programa uymasını ve antrenman yapmasını beklerim Sergen gibi bir oyuncu antrenman yaptığı sürece, yeteneklerinden yararlanmamak gibi bir lüksüm olamaz

GÖREV VERİRİM
Sergen kendi gücü oranında antrenman yapan biri Koşan, mücadele eden bir takımda ekstra bir oyuncu olur Teknik adam olarak hazır olduğunu gördüğüm zaman görev veririm Son üç maçtır da forma giyiyor

HER AN HERŞEYİ DEĞİŞTİRİR
Antrenman yaptığı sürece her geçen gün daha iyi olacak Maç esnasında her an her şeyi değiştirebilecek bir oyuncu" dedi

KENETLENDiK

Hafta sonu sahasında oynayacağı Diyarbakır maçı hazırlıklarına başlayan Eskişehirsporlu futbolcular ve teknik kadro, antrenman öncesi Hakkari'de meydana gelen hain saldırıyı kınayarak, "Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehit ailelerimize ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz" dediler
Sakarya deplasmanından 1-0'lık yenilgi ile dönen Siyah-Kırmızılı futbolcular, teknik kadro tarafından verilen iki günlük izni tamamlayarak dün tesislerinde Diyarbakır maçı hazırlıkları için bir araya geldi Antrenman öncesi Teknik direktör Metin Diyadin, futbolcularla yaklaşık 15 dakikalık bir toplantı yaparak Sakarya maçını değerlendirdi Toplantı sonrası antrenman sahasına gelen teknik kadro ve futbolcular, ellerinde Türk bayrağı ile Hakkari'de meydana gelen hain terör saldırısını kınadı Eskişehirspor; şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine sabır ve baş sağlığı diledi

MAÇ 1300'DA
Diğer taraftan TFF 1 Lig 9 hafta maçından 1-0'lık Sakaryaspor yenilgisi ile ayrılan Eskişehirspor, Pazar günü saha ve seyircisi önünde saat 1300'da Diyarbakırspor'u ağırlayacak Haftanın ilk antrenmanına hafif sakatlığı bulunan Sergen ve Ömer'den mahrum bir kadro ile başlayan Siyah-Kırmızılı futbolcular, Diyarbakır maçı ile birlikte yeni bir seri yakalamak istediklerini söylediler

İLK YARI
Eskişehirspor iyi başladığı maçın ilk dakikalarında gole ulaştı
Dakika 4: Sergen Yalçın serbest atışında Ömer ile Ulaş Ortakaya topa birlikte yükseldi Ulaş'ın kafası filelerle buluştu 1-0
Dakika 5: Altay kontratağında İlhan'ın ceza alanı içinden şutunu Cenk sol köşeden çıkardı
Dakika 22: Sergen sağ kanattan bindiren Engin'e mükemmel bir ara pası attı, Engin ortaladı Ömer kafayı vurdu kaleci Süleyman son anda topu kontrol etti
Dakika 31: Kendisine yapılan serbest atışı kullanan Sergen topu ceza sahasının sağ tarafına kavisli bir şekilde gönderdi Herkes topun dışarıya gittiğini zannederken, Engin kale sahasının köşesinde topu kontrol etti, ortasında Coşkun dönerek vurdu ve kaleciyi avladı: 2-0
Dakika 34: Sergen kazandığı topla iki rakibini zarif çalımlarla geçti, adrese teslim ortasında Coşkun ceza sahasında kaleci ile karşı karşıya ıskaladı
Dakika 40: Engin ortaladı, Ömer ceza sahasından kafayı dışarı vurdu
Dakika 41: Sergen ceza sahası çizgisi üzerinde düşürüldü, hakem oyunu devam ettirdi Dönen topa Doğa harika vurdu, kaleci aynı güzellikte üst köşeden çıkardı
İKİNCİ YARI
Dakika 61: Ömer'in şutu direği yalayıp dışarı gitti
Dakika 69: Altay kalesindeki karambolde, Ömer penaltı noktası üzerinden topu Engin'e aktardı Günün çalışkan ismi Engin rakibini ekarte ettikten sonra topu ters köşeden filelere gönderdi 3-0
Dakika 90+2 Altay kalesi önündeki karambolde Tufan topla dönmeye çalışırken rakibi tarafından düşürüldü, hakem oyunu devam ettirdi
Karşılaşma her iki yarıda atılan gollerle 3-0 Eskişehirspor'un üstünlüğü ile kapandı

14102007

Altay'a üçlük tarife: 3-0

Sergen’in takıma girişi ile oyun şekli değişen Eskişehirspor baskılı oynadığı maçta rakibini üç golle uğurladı Gollerimizi Ulaş, Coşkun ve Engin attı
Eskişehirspor evinde Altay ile oynadığı maçı 3-0 gibi net bir skorla kazandı ve ligdeki çıkışını sürdürdü
Maça damgasını vuran isim yine Sergen oldu
İnanılmaz paslar atan ve estetik hareketler yapan Sergen Eskişehirspor taraftarının gönlünü fethetti

Şehitler ölmez!

Eskişehirspor taraftarları ve Siyah-Kırmızılı futbolcular, çirkin terör saldırılarını kınayarak, Altay maçında sloganlar atıp pankart açtılar Eskişehirspor sahaya "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" pankartı ile çıkarken, Nefer tribünü ise bulunduğu tribünde "Hepimiz Neferiz PKK'ya Yetiriz" pankartı açtı Birçok taraftar da Türk Bayrakları ile maça geldi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #14
hayko26

Altay maçı da bayram olsun

Eskişehirspor- Altay maçı Atatürk Stadında saat 1600'da başlıyor Maçı İstanbul bölgesinden Hüseyin Göçek yönetecek Eskişehirspor futbol takımı bugün sahasında oynayacağı Altay maçının hazırlıklarını dün tesislerde tamamladı Eskişehir'e gelerek Anemon otelde kampa giren konuk Altay futbol takımı, sabah saatlerinde Eskişehirspor tesislerinde ter idmanı yaparken gerek teknik kadro gerekse futbolcular arasında bayramlaşma oldu Takımda Murat Bölükbaşı, İbrahim , kaleci Gökhan ve Eren kadroda yoklar Öğle sonu ise kırmızı siyahlılar maç için son idmanı yapıp tesislerde kampa girdi Takımda sarı kart cezalısı Mustafa Sevgi ile sportif sakatlığı süren Serkan Özdemir kadroda yer almıyor
Ligde Giresunspor maçıyla yeniden moral bulan ekibimizde hedef ise ezeli rakibini yenmek ve ligdeki çıkışını devam ettirtmek Hedeflerinin mutlak galibiyet olduğunu söyleyen teknik direktör Metin Diyadin, taraftarlara en iyi Bayram hediyesi vermek istediklerini ve galibiyet için sahaya çıkacaklarını söyledi Eskişehirspor maça kollarında siyah bant ile çıkarken, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" içerindeki pankart ile terörü kınayacak Taraftar grupları maça Türk Bayraklarıyla gelinmesini istedi

13102007

Ağzımızın tadı bozulmasın

Eskişehirspor kulübünde örnek dayanışma Altay maçı öncesinde dün tesislere giden Eskişehirspor yönetimi, teknik kadro ve futbolcularla tek tek bayramlaştı Bayramlaşma sonunda kısa bir konuşma yapan Eskişehirspor kulübü başkanı Nebi Hatipoğlu, " Sizlerin yükü oldukça ağır Bayram, seyran dinlemeden ekmek parası için çalışıyorsunuz Umuyorum Altay'ı yenerek şehrimize ikinci bir bayram yaşatmak için sahada ter dökersiniz Sizlere güveniyoruz " dedi
Futbolcular adına konuşan kaptan Zafer Şahin ise, " Sorumluluğumuzu biliyoruz Sahamızdaki maçı kazanarak taraftarlarımıza armağan edeceğiz 90 dakika sabırla bizlere destek versinler " diyerek görüşlerini açıkladı
Bayramlaşma törenine sadece Çifteler ES ES taraftarlar derneği temsilcisinin gelmesi dikkati çekti İlçe dernek başkanı Savaş Avan, Başkan Hatipoğlu ve futbolculara başarı dileğinde bulundu

Bayram Şekeri Sergen’den

Tesislerdeki bayramlaşmada gözler Sergen Yalçın'ın üzerindeydi Başkan Hatipoğlu, Sergen ve Fatih Sezer'den konuşma yapmalarını isterken her iki futbolcunun sözü kaptan Zafer'e vermesi taktirle karşılandı Bu arada Sergen Yalçın, muhtemelen bugün ideal kadroda yer alıp taraftar önünde ter dökecek Giresun maçının kahramanlarından olan tecrübeli futbolcunun bugün aynı formunu sürdürmesi bekleniyor

13102007

Rakip Altay, hedef 3 puan

Kırmızı Şimşekler pazar günü evinde Altay’ı konuk edecek Son antrenmanı bugün yapacak olan Eskişehirspor Altay karşısında üç puanı hedefliyorPazar günü sahasında Altay ile mücadele edecek olan Eskişehirspor maçın hazırlıklarını yarın tamamlıyor
Geride kalan haftada deplasmanda Giresunspor ile oynayıp rakibini Sergen'in attığı iki nefis golle yenerek altın değerindeki üç puanı hanesine yazdıran kırmızı siyahlılar seriyi sürdürüp ligde çıkışa devam etmek istiyor Takımda Serkan ve Mustafa kadroda yer almayacak Bu arada yönetim, teknik kadro ve futbolcular yarın tesislerde saat 1400'de düzenlenecek olan Bayram töreninde bir araya gelecek

SERGEN HEYECANI
Bu arada son haftalarda formunu bulmaya başlayan ve attığı gollerle Giresun maçının kahramanı olan Sergen Yalçın, Pazar günü muhtemelen seyirci önünde ilk kez ideal kadroda yer alıp ter dökecek Sergen'in giderek formunu bulması en fazla teknik kadroyu memnun ederken taraftarlar ise, Sergen'li ES ES'li izlemek için Pazar günü Atatürk Stadının yolunu tutacaklar

BAŞKAN KUTLADI
Bu arada Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatipoğlu, yayınladığı Bayram mesajında, Böylesi günlerde birlik ve beraberliğin arttığını söyledi Hatipoğlu, " Bayramda çifte mutluluk yaşamak istiyoruz Bununla birlikte İlkbaharla birlikte en büyük bayramı yapıp Türkcell süper ligine çıkmayı arzuluyoruz" dedi

11102007

Bayrağını alan maça gelsin

Anadolu Yıldızı Derneği, yaptığı yazılı açıklamada "Eskişehirspor taraftarı olarak olarak, 13 şehidimizle yüreğimiz yanıyor ve onları şehit eden hainleri ve arkasındaki iç ve dış mihrakları şiddetle kınıyoruz" dediler
Ülkemizi bölmeyi amaçlayan bu tür lanet terör saldırılarına bizlerde duyarsız kalmamalıyız denilen açıklamada; Bu tepkimizi göstermek için Pazar günü sahamızda oynayacağımız Altay karşılaşmasında tüm taraftarımızı Türk bayraklarıyla maça gelmeye davet ediyoruz Tribünlerde dalgalandıracağımız Ay Yıldızlı bayraklarımızla birlik beraberliğimizi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-25-2008   #15
hayko26

Bayramda Altay geliyor

Lig yarışında ilk 7 haftayı iki deplasman, iki iç saha galibiyeti, bir beraberlik ve 2 yenilgi ile 13 puanla geride bırakan Eskişehirspor, bayramın son günü saha ve seyircisi önünde Ege temsilcisi Altay'ı ağırlayacak Haftayı Giresun deplasmanında aldığı 2-1'lik galibiyet ile geride bırakan Siyah-Kırmızılı futbolcular, teknik kadro tarafından verilen bir günlük tatili bugün bitirerek Altay maçı hazırlıklarına başlayacak Bugün tesislerinde tam kadro çalışmalara başlayacak olan futbolcular, 14 Ekim Pazar günü saat 1600'da saha ve seyircisi önünde Altay'ı ağırlayacak

"Üç puan alacağız demiştik"

"Eskişehir´den ayrılırken bu sezon deplasman maçlarında şanssız olduğumuzu ve bu maçta şanssızlığımızı kırarak üç puanla Eskişehir´e döneceğiz diye söz vermiştikKaçırdığımız pozisyonları değerlendirebilseydik farklı bir galibiyette alabilirdikBu skor hepimize moral olduGrubumuzda çok ilginç sonuçlar alınıyorTakımlar yavaş yavaş oturmaya başlıyorAltay maçında da galip gelerek yükselişimizi devam ettirmek istiyoruz" diye konuştular

Sergen şov yaptı, Eskişehir kazandı

TFF 1 Lig'in 7 haftasında Giresun deplasmanına çıkan Eskişehirspor, yıldız futbolcusu Sergen Yalçın'ın 9 ve 73 dakikalardaki golleriyle 2-1 galip geldi Emrah Kol'un 85 dakikadaki golü Giresunspor'a yetmedi

GİRESUNSPOR: 1 - ESKİŞEHİRSPOR: 2

Stat: Atatürk
Hakemler: Yıldıray Aslan, Engin Gökçe, İhsan Pamuk
Giresunspor: Ünal, Levent, Kemal, Anton (Dk 46 Emrah Kaya), Mithat, Emrah Kol, Serkan, Emre, Emin, Rıdvan (Dk 74 Barış), Ümit (Dk 85 Mehmet)
Eskişehirspor: Cenk, Zafer, Serdar (Dk 73 Ömer), Coşkun, Sergen (Dk 75 Engin), Ersin, Fatih, Doğa (Dk 85 Birol), Mustafa, Ulaş, Sezgin
Goller: Dk 85 Emrah Kol (Giresunspor), Dk 9 ve 73 Sergen (Eskişehirspor)
Sarı kartlar: Dk 25 Kemal, Dk 35 Serkan (Giresunspor), Dk 32 Mustafa, Dk 90 Cenk (Eskişehirspor)

Bu defa üç olsun

Eskişehirspor, bugün deplasmanda Giresunspor ile saat 1600'da oynayacağı karşılaşma ile ligdeki 7 maçını oynayacak Lig yarışında üç maçtır 3 puana hasret kalan Siyah-Kırmızılı futbolcular, galibiyet hasretine Giresun maçında son vermeye çalışacak Eskişehirspor, TFF 1 Lig 7 hafta maçını bugün deplasmanda Giresunspor ile oynayacak Sakatlığı yüzünden kadroya giremeyen Serkan dışında eksiği olmayan Eskişehirspor, Giresun da maç saatini üç puan parolası ile bekliyor Ligde oynadığı son üç maçta Malatya ve Antalyaspor'a deplasmanda yeniler, sahasında geçtiğimiz hafta Kartal ile berabere kalan Eskişehirspor, Giresun maçında hep üç puan, hem de galibiyet hasretine son vermeye çalışacak

3 PUAN ALIP DÖNECEĞİZ
Diğer taraftan Giresunspor maçı kafile başkanlığını yapan yöneticiler Hikmet Çetin, İsmail Tiftik, Yusuf Yıldırım ve Cem Abacı, bugün oynanacak Giresun maçında üç puanı alarak döneceklerini söyledi İdari Menajer Özgür Tulun ise ´´Giresunspor maçında favori olan ekip biziz Karşılaşmadan üç puan alacak güçteyiz Bu bizim çıkış maçımız olacak´´ diye konuştu Yöneticiler Hikmet Çetin ve İsmail Tiftik ise yaptıkları açıklamada, Bu sezon deplasmanlarda şanssızlığımızı kıramadığımızı belirterek, "Malatyaspor maçında hakemi geçemedik Antalyaspor maçında da son dakikalarda yediğimiz gollerle mağlup olduk Giresunspor karşısında güzel futbol oynayarak,üç puanı alıp Eskişehir´e geleceğiz´´dediler

Şimşekler bugün gidiyor

Eskişehirspor Giresun deplasmanı için bugün yola çıkıyor Şimşekler sabah antrenman yaparken, akşamda Ankara’dan uçakla Trabzon’a geçecekPazar günü gündüz maçında Giresunspor’a konuk olacak olan Eskişehirspor zorlu maç için bugün yola çıkacak Sabah tesislerde ter antrenmanı yapacak olan Kırmızı Şimşekler öğle saat 1500’de otobüsle tesislerden Ankara’ya oradan da uçakla Trabzon’a geçecek Trabzon’dan Giresun’a gidecek olan Kırmızı Şimşekler 2 gün Karadeniz’de kamp yapacak Eskişehirspor’da Giresun maçı kafile başkanlıklarını ise İsmail Tiftik, Hikmet Çetin, Cem Abacı ve Yusuf Yıldırım yapacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com