Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruomurilik ameliyatları

Soru:"Omurilik Ameliyatları"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Omurilik Ameliyatları"

merhaba sayın cahide topsakal hocamben hakkı ergün 31 yaşındayımve 12 senedirde NÖROFİBROMATOZİS 2 hastasıyımbu hastalığa bağlı olarak beynimde 2 tane tümör mevcutbeyin sapına ve ponsa bası uyguluyorlarbunlar cerrahi operasyona uygun olmadığı için 2006 tarihinde CYBERKNİFE ( şuan radyoterapinin en gelişmiş hali) gördümve çok şükr ki büyümeleri durdurulduyalnız benim yine aynı şekilde bu hastalığa bağlı olarak omuriliğimde ve vucudumun çeşitli yerlerinde tümörler mevcutyine bunlar içinde cerraki operasyona uygun değil dendi banaen son mayıs ayında C5 VE D3 seviyesinde bulunan 2 tümör içinde cyberknife tedavisi gördümbunun sonucunu almak için ocakta kontrol mr çektirecemyalnız D 11DÜZEYİNDE BİR TÜMÖR DAHA MEVCUT TABİ OMURİLİKTEDEBAYAG OLDUĞU SÖYLENDİBU OMURİLİK AMELİYATLARI ARTIK KOLAY DEĞİL Mİ? TABİ ESKİYE NAZARANÇÜNKÜ 1996 YILINDA C 7-8- 9 10 DÜZEYİNDE BULUNAN TÜMÖRLER CERRAHİ OPERASYONLA ALINMIŞTIGAYETTE BAŞARILI SONUÇLANMIŞTIHİÇBİR YAN ETKİ OLMADANŞİMDİ ARAADN 12 SENE GEÇMİŞ BU İŞ DAHA KOLAY DEĞİL Mİ?MALUMUNUZ TEKNOLOJİ İLERLEDİmesela mikrodiskektomi denen olay buradada kullanılmaz mı?saygılarımla
DoçDr Cahide Topsakal

0612:46:38

çok geçmiş olsun, cerrahiye uygun olmayan tümör ben düşünemiyorum Her şey beceri ve tecrübeye bağlıdır Bana anlattıklarınız bir talihsizlik gibi geldiLütfen gelin sizi bir değerlendirelim Görüşebilmek dileği ileDoç Dr Cahide Topsakal0 216 550 3737

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com