Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anıta, avcısı, blake, bır, dansı, olum, romanı, vanpır

Olum Dansı Bır Anıta Blake Vanpır Avcısı Romanı

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Olum Dansı Bır Anıta Blake Vanpır Avcısı Romanı

OLUM DANSI BIR ANITA BLAKE VANPIR AVCISI ROMANI 'Birisi beni Öldürmeye çalışıyordu

Bunda yeni bir şey yoktu ama birisi işin uzmanından yardım alıyordu Neredeyse korkuyor olmayı dileyecektim Korku sizi canlı tutardı; ilgisizlik tutmazdı

Dışarıda bir yerlerde, yarından itibaren, birisinin günlük yapılacak işler listesinde benim adım da olacaktı Kuru temizlemeden kıyafetleri al, Anita Blake'İ öldür'

Anita ölüler kadar canlılarla da uğraşmak zorunda Peşinde kiralik katiller de var Jean-Claude, Rİchard Zeeman ve Anita Biake üçgenindeki ilişkiler yeni bir aşamada Kurtadam sürüsüne kim lider oiacak? Hasta bir yaştı vampir Anita'dan yardim istiyor Okumaya başlamadan önce derin bir nefes alın!

'Canavarca bir eğlence'

- Publishers Weekly

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com