Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, domaniç, ilköğretim, karaköy, kütahya, okulu

Karaköy İlköğretim Okulu Bilgileri Domaniç Kütahya

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karaköy İlköğretim Okulu Bilgileri Domaniç Kütahya

Karaköy İlköğretim Okulu Hakkında - Karaköy İlköğretim Okulu Tanıtım - Karaköy İlköğretim Okulu Resimleri - Karaköy İlköğretim Okulu İletişim

Karaköy İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MİSYONUMUZ

Okulumuzun misyonu, içinde bulunduğumuz teknoloji çağının en son nimetlerinden faydalanarak değişen dünya düzeni içerisinde kendilerine bir yer edinmeye çalışan çocuklarımıza yarının büyüklerine bugüne kadar hiç denenmemiş etkili yöntemler kullanarak, onların pratik zekalarını açığa çıkarmaya çalışan bir eğitim-öğretim hizmeti vererek başarıya ulaştırmaktır Ülkemizin gelişmesi büyümesi ve sonuçta hak ettiği gelişmişliğe ulaşmamızın yolunu çocuklarımıza vereceğimiz eğitim ve eğitimin kalitesi belirleyecektir İşte bu amaçla yola çıkan ve kurulduğu günden itibaren bu çizgisinden ödün vermeyen Domaniç Karaköyİlköğretim Okulu eğitim gönüllerin hedefi eğitim alanında sınır tanımayan, toplumun etik kurallarına uyan çağdaş ve modern birer vatansever olan dinamik nesiller yetiştirmektir Başöğretmenimiz Atatürk'ün ilke ve inkılapları doğrultusunda ülkesinin çıkarlarını koruyan, her alanda gelişmeyi takip edip hayata uygulayan, kendisinden önceki ve sonrakilere öğrenme sevgisi aşılayan doğaya ve insana sahip çıkan, yaşam boyu öğrenen, soran, sorgulayan, araştıran birer birey olmalarını sağlamak okulumuzun değerli öğretmen ve idareci kadrosunun birincil hedefi ve amacıdır

VİZYONUMUZ

Geleceğin yetişkinleri olan öğrencilerimiz, aileleri ve sosyal çevremiz için eğitim ve öğretimlerinde daima kaliteyi yüksek tutan, sürekli değişen ve gelişen bir kurum olabilmektir Standartları yakalama yolunda demokratik, katılımcı, çağdaş bireyler yetiştirebilmek için okulumuzun tüm olanaklarını okul toplumuna sunan, eğitim-öğretim etkinliklerinin yanında sosyal etkinliklere önem veren, bölgemizde örnek ve lider bir okul olabilmektir

Karaköy İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Domaniç
Okulun Telefonu: 274 672 2002 - 672 2132
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://karakoyioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 247485@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Karaköy İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com