Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cümleyi, kıralım, rekor, uzun, yazalım

Cevap : En Uzun Cümleyi Yazalım... Rekor kıralım...

Eski 03-07-2009   #76
JOKER

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde

Why so serious?

JOKER
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2009   #77
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki

Eski 03-07-2009   #78
GöKKuŞaĞı

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2009   #79
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2009   #80
JOKER

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2009   #81
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-07-2009   #82
JOKER

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-10-2009   #83
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-10-2009   #84
KRDNZ

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-11-2009   #85
GöKKuŞaĞı

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-12-2009   #86
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı hatta

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2009   #87
JOKER

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı hatta şuan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2009   #88
Equinox

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı hatta şuanyüreğimin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-13-2009   #89
KRDNZ

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı hatta şuan yüreğimin derinliklerinden

Arkadaşar burda cümleyi bitirmişiz ve yeni bi cümleye başlamışız gibi geldi bide siz bakar mısınız?:)
parçalandığını hissettim Oysa ki ben

Alıntı Yaparak Cevapla

rekor kırmak için olağan üstü çaba göstermek gerekir...

Eski 03-30-2009   #90
dejavu2009

rekor kırmak için olağan üstü çaba göstermek gerekir...

Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmasını düşlediğim

KRDNZ akadaşımıza teşekkür ediyorum Yanlış kısınların hepsini silmek zorunda kaldım Çünkü cümleyi düzeltmeye kalktığımda cümlemiz daha öncesinde de bitmiş
yazan arkadaşlardan çok ama çok özür diliyorum

eskisi:
Soğuk bir kış günü dışarda dolaşırken yüzüme düşen yağmur damlaları kafamın içini kemiren bir düşünce gibi derin fısıltılar halinde ansızın gelen sahte hayaletlerin korkunç çığlıklarını anımsatan his, içimi sararken karşımda birden yalnızlığın çaresiz ve acımasız gerçeği, hatta beni mahveden yalanlar içinde boğulurken küçük bir çocuğun masum bakışları içime bir hüzün kaplamasına rağmen son bulmayacak belki de yeniden hayata tutunmak için gereken sensin ve ben bunun farkında olmaksızın yine başka ufuklara doğru gözlerimi çevirirken o an içimde sanki birşeylerin parçalandığını hissettim oysa ki ben senin yanımda olmanı hatta şuan yüreğimin derinliklerinden

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com