Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haftanın, konuğu

Cevap : Haftanın Konuğu

Eski 09-12-2008   #61
Gözyaşı

Yok yanlış anladın beni arkadaşım fazla yazmayayım ailem hakkında bu kadarlık yeter demiştim : )

Eski 09-13-2008   #62
bonsoir

okuyarmusun, çalışıyormusun gözyaşı?:43:43
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-14-2008   #63
Gözyaşı

Çalışıyorum sağlık memuru olarak konukluğun için sağol bonsoir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-14-2008   #64
suskun

Gözyaşı arkadaşım seni yakınen tanıyor ve dostluğuna çok değer veriyorum biliyorsunSana sorum dostlarına nekadar değer verirsin?OnLarı yarı yoLda bırakırmısın?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #65
Gözyaşı

Asla yarı yolda bırakmam o dost gerçek bir dostsa eğer emin değilsem o benim sadece herkez gibi aynıdır en sevmediğim şeyde yalandır bana dostlarım yalan söylemez eğer söylüyorsada ben dostluğumu bitirmişimdir konukluğun için sağol arkadaşım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #66
Gözyaşı
Icon1861

4 Haftanın Konuğu Sudenaz
İşte Konuğumuzun o güzel kalacağı yer

Bir hafta boyunca ailemizde konuğumuz olarak bu güzel yeri seçtim ve onun hakkında öğrenmek istediğiniz sorularınızı bir hafta boyunca online konumundayken sorabilirsiniz saygılar Gözyaşı

İlgi Olmazsa konumuz yarıda kalacak ilgi olursa dahada güzel fikirler yürütmeye çalışacağım lütfen konuk olmak için başvuru yapınız ilginize saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #67
sudenaz

Bu haftanın konuğu olmamı isteyen Gözyaşı arkadaşıma çok teşekkür ederimbu güzel yerler içinde ayrıca tşkler=)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #68
Şengül Şirin

İlk soru benden olsunSudenaz kimdir desem bana nasıl anlatırsın sudenazı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #69
sudenaz

öncelikle konukluğunuz için tşk ederim Şengül Hanım;
sorunuza gelicek olursak sudenaz komik bir tipdir aslında dahada mantıklısı yerine göre desem doğru olur arkadaşlar arasında tutulan biriyimdir ne kadar üzüntülü ve bunalımlı bir dönemde olsam dahi kimse bilmez yüzümden hiç bir zaman gülümseme eksik olmaz o yüzden herkes beni hiç ağlamayan veya üzülmeyen biri sanırlar malesef:S neyse geçelim burayı arkadaş olarak böyle biriyim güvenilir bir tipim ailemde evlat olaraksa en irdelenilen hiç bir zaman empati kurmadan konuşulan evladım şengül hanım şuanda aile olarak öyle zor bir konumdayızki ailedeki konumum aklıma geldikçe böyle oluyorum kusuruma bakmayın manevi yönden çöküğüz şuan yani beni üzen bişey yapamamam
öğrencilik hayatımda ise ilk sırada komiklik daha sonrada o dersden 100 alıp çıkcağımı bilsem dahi sınıftan ağlayarak çıkan biriyim daha iyisi daha iyisi olabilirdi benim ailem hep böyle demiştir çünkü sonu yok yanii sınır koymazlar daha iyisi olabilirdi o yüzden böyle bir öğrenciyim galiba=)

baya uzun bir cvp oldu ama hayatımı özetlemiş kadar oldum=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #70
meLankoLik_asaLet

bi soru da bnden

-Hayatında yapmayı çok isteyip gerçekleştiremediğin Sevipte içine kapandığın biri oldumu?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #71
sudenaz

olmuştur heralde olmaz olurmu kesin bizim yapımıza uygun olmadığı veya ne biliyim bi sebepden dolayı içimde bastırdğım olmuşturkesin=)

konukluğun için tşkler esmerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-15-2008   #72
Gözyaşı

İnşallah güzel günler seni bekliyordur hayattan ne istersen inşallah istediklerin olur yüzünden o gülücükler hiç eksik olmasın arkadaşım hep mutlu olman dileğimle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-16-2008   #73
merve16

sudenaz ben de bi şey soruyum sevdiğin için aileni bırakır mısın yani daha açık soruyum sevdiğin mi ailen mi?

Eski 09-16-2008   #74
sudenaz

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İnşallah güzel günler seni bekliyordur hayattan ne istersen inşallah istediklerin olur yüzünden o gülücükler hiç eksik olmasın arkadaşım hep mutlu olman dileğimle
Alıntı:
merve16 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sudenaz ben de bi şey soruyum sevdiğin için aileni bırakır mısın yani daha açık soruyum sevdiğin mi ailen mi?

Sevgili Gözyaşı güzel dileklerin çin çok ama çok tşkler

mervecim sana gelicek olursak öncelikle konukluğun için tşkler sorumun cvbı belli aslında ailemi tecih ederdim eğer gerçekden birbirimiz seviyor olsak zaten böyle bir seçim yapmak zorunda bırakmaz beni

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-16-2008   #75
Gözyaşı

Bir soruda benden gelsin o zaman evleneceğiniz kişi nasıl biri olsun ve evlendiğinizde nasıl bi yerde kalmak istiyorsun onun ailesimi kendi ailen mi yoksa sadece beraber mi ? : )
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com