Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikaye, yazalım

Eski 10-25-2006   #46
*KeDi KeSeN*

sonun da aslının hayaleti :
"*KeDi KeSeN*, bessraa, Cihan, Rıfat " die bagırarak ortalıgı durdurdu ve
"dunun be asalaklar *KeDi KeSeN ile bessraa yı ben size yardım için yolladım
siz karılarla kızlarla bu sarışınlarla beni aldatırkene ben sizi düşünüyordum ve kötülükten kurtarsınlar die ben size bi kıyak geçtim " Der

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #47
emreduman

aaa bu arada ne olsun??emre çıkagelir ordansonra hepsini alır boğaza alem yapmaya götürür,herkes rahatlamıştır bi anda herkes emre ye teşekkür eder
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #48
*KeDi KeSeN*

sona gercegi anlayan rıfat la cihan *KeDi KeSeN* ve bessraa yı da alarak
ve dee şehrin bole insanlara kötülük yapmak için para alan kızlarla dolu oldugunu görüncesi
şehri bunlardan temizlemek için birlik oldular

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #49
*KeDi KeSeN*

((((( ya emre de hikayenin tam ortasın da bk etmiştir herşeyi ne bogazı ya emre ya uff ))))))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #50
emreduman

bu arada emre yine dalar,hiç önemli değil vazifemiz der
:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #51
*KeDi KeSeN*

neyse bizim rıfat la cihan *KeDi KeSeN* ile bessraa yı da alarak tabi emrede peşlerin de şehrin kuytu köşelerine giderler
oralarda bir spiderman bir batman bir hulk gibi kötülüklere karşu savaşırlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-25-2006   #52
lptarik

sonra bu 3ü bi diskoya giderler we orda dans etmeye baslarlarsonra besraya bu adam asılır we emreile kedicik besrayı dövüşerek kurtarırlar ama bu dövdükleri adam mafya babasının oğlu çıkar we ertesi gün bunları bulurwe adamlarıylaa evini basarlar

gerisini siz getirinnn::::::DDDD

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-27-2006   #53
yosun_26

ewi basan mafyanın adamlarını kedi kesen espirileriyle bayıltır ve emreyle birlikte besssra yı alıp ordan uzaklaşırlar yolda yosun ablalarını görürler kedi kesen ablasına yalvarırcasına bakar ama yosun_26 ona ''haddi lan ordan naşş geçen akşam lunaparkta yaptıklarını daha unutmadım gondola kimlerle bindiysen git onlardan yardım iste '' der ve saçlarını savurarak ordan uzaklaşır amaaa onları bekleyen bi olay daha vardır derkenin yosunun çığlığı gelir uzaklardan kedi kesen ablasına kıyamaz ve koşarak sesin geldiği yere doğru gider
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-27-2006   #54
bessraa

kedikesen ablasını aramaya koyulur fakat bitürlü yerini bulamıodubessraa we emre bu sfer kedikeseni aramaya başlarlar artkn sdece kedikeseni bulmak akıllarındaydıuzun süren çabalar snucunda kedikeseni buldularKedikesen ablası yosunun cansız bdeninin başında aglıoduEmre we bessraa şok olduama onları issleen biri wardır we btün bunları o ypmaktadırBnu ypan

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-27-2006   #55
*KeDi KeSeN*

bunu yapan scotland adında bı yabancıdır amacı kedi kesenin ablasına asılmaktı ama kedikesenin ablası yüz vermeyınce scotland sinirlenip yosunu öldurrup hemen yanında kı bara gırıp kafa cekmeye baslarmıstır ama kedı kesen onu bulup ıntıkam almak ıcın ant ıcerler ve
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-27-2006   #56
bessraa

kedikesen bu kşii tanıodu çünkü nereye giceini blioduGecenin bi yarısı kedikesen ablasının int almak için bara giderEmre bessraaya sn dışarıı gözetle demiştir we bessera dışarda beklemektedir kedikesen bara girer wee arkasından emre koştururKedikesen scotland adındaki ybancıı tanır we üzerine atlaıp kawgaya başlarr
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-28-2006   #57
seda

cihan ertesi gün nere de oturduklarını ögrenir Aslı çocugunu okula bırakır
cihan çocugu görünce okulun çıkışında onu kaçırır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-28-2006   #58
bessraa

Alıntı:
seda tafarından gönderildi
cihan ertesi gün nere de oturduklarını ögrenir Aslı çocugunu okula bırakır
cihan çocugu görünce okulun çıkışında onu kaçırır
Arkadaşlar arkadaşımıss konuu takip etmediinden konuyu saptırmıştır bilmiyorrrrrrrrrrr
Bnm en son yassdıım yerden dewam edilmesi rica olunurr

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-31-2006   #59
*KeDi KeSeN*

sonun da kazanan *KeDi KeSeN* dir ve ablasının intikamını alarak (biraz da sarhoş)
dışarı cıkar
gururlanan yosun_26 nın ruhu artık onları sonsuza dek yalnız bırakmıcaktır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-31-2006   #60
J_TERRY

Yosun ÖldÜkten Sonra Sİnİrlenen Otopark Mafyasinin BaŞi Ve Ayni Zamanda Yosunnun Abisi Olan Terry Bu Cinayeti Bessranin Basinin Altindan Ciktigini Dusunur Ve Butun Adamlarina Onu Bulmalarini Soyler

Besraa Yi Getirdiklerinde Terry Bessrayi Esir Alir

Ve

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com