Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
Üsttekine, İftira, atın

Eski 01-28-2007   #482
aisha

zuhahahah ya ne güzel iftiralar buluyon

isimsiz cevdetin bana aşık olduğunu söylüyo ama aslında kendisi bana aşık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #484
İSİMSİZ KARANLIK

Kahretsin, yakalandık O zaman aslında cevdet'i benim dövdürttüğümü de itiraf ediyorum (Ayrıca oturduğu koltukta bomba vardı) Ve aisha'yı kaçırıcam

Ve bu arada, aisha'nın benim bu artistiklerimi duyunca hemen bana abayı yaktığını da söylemeliyim cevdet de bunu kıskanıp adam tutmuş beni öldürtmeye, ama adamlar Şaban'dan beter çıktı, adamları kekledim, şimdi cevdet'i öldürmeye gidiyorlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #485
aisha

evet nerden bildin senden hoşlanmaya başladığımı

isimiz şu an beni kaçırmaya geliyo ,yolda

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #486
Gözyaşı

isimsiz fındık yeyip aganiga na naganigi reklamı yapacakmış
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #487
İSİMSİZ KARANLIK

Tam aisha'yı kaçırdım, omzumda aisha'yla koşuyorum, cevdet keklediğim suikastçıyı avlamış karşıma çıktı "Selam" dedim O da "Hee, selamı göstereyim şmdi ben sana" deyip üstüme yürüdü Ama yolda tökezleyip düşerek kafasını yere çarptı Ben de üstüne basmaya özen göstererek üzerinden koşarak geçtim Tam o sırada aisha "Bırak beni, ben cevdet'i seviyorum" diye bağırmaz mı? İyi, öyle olsun dedim Son bir kez sordum, karizmatikçe, "Neden" dedim "Çünkü cevdet reklamlarda fındık yiyip aganigi naganigi diye bağırıyor, ünlü o" demez mi Gülerek uzaklaştım oradan
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #489
İSİMSİZ KARANLIK

Attım, ama o da "Ben cevdet abiyle aisha apladan yanayım" dedi Sonradan anladım, cevdet tutmuş kardeşimi "Ne kadar verdi ulan köpek, söyle iki katını vereyim" diye bağırmışım Meğersem sevdiği kızı ayarlayacakmış cevdet Yalan, tanımıyor bile daha Aldım, kafasını okşadım kardeşimin "Tamam, abisi, afedersin, ama o kız seni zaten seviyordu" dedim "Hadi len, aisha ne zamandır seviyor beni" demez mi! Gülmekten koparak geçenlerde sırtına bastığım cevdet'in yanına gittim Silahı doğrulttuğu gibi beni vurdu "Niye" dedim, "seviyorum ulan" dedi "Kimi ya, aisha niye bu kadar ünlü oldu?" dedim "Ne aisha'sı be, o beni ünüm için sevmeden önceydi, ben şeyi seviyorum Şeyyy sana ne lan, vurdum işte" dedi Gidip zavallı popoma pansuman yaptırdım sonra cevdeti iki lopundan da vursunlar diye 7 tane adam tuttum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #491
İSİMSİZ KARANLIK

E beni de popomdan vursalardı ben de ağlardım - ki sen vurdun ve ağladım aisha nerede ya? Şşş, cevdet, kaçırmadın de mi kızı? Bak bi' düzine daha adam yollarım ha! Bu sefer sana işkence yaparlar Şey yaparlar Şeyy Hah, ayağını kuzuya yalatırlar, bayılana kadar gıdıklarlar

Ha bu arada, bi' daha bana sevdiğim kızı bırakmam için rüşvet teklif edersen suikast yaparım sana Hayır, adam simit alır gibi 25 kuruş önerdi ya Hadi üç-beş saat internet kafe önersen neyse

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #492
aisha

artık itiraf etmenin zamanı geldi ben ne cevdeti ne isimsizi seviyorum tek aşkım rahatsızisimsiz de bunu biliyo bana iftira atıp duruyogeçen kapıcı kılığına girip bizim apartmana girdi ama gerçek kapıcıyla girişte karşılaşınca foyası ortaya çıktı ya beni görmek için böyle numaralara gerek yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #493
Gözyaşı

aisha doğru söylüyor bende köşede mendil satıyordum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #494
İSİMSİZ KARANLIK

aisha, kalbimi kırdın Bak, intihar edicem şimdi, çıktım altı katlı bi' binanın üstüne Bi' dakika ya, ben niye atlıyorum? aisha, bak beni sevdiğini söylemezsen cevdet'i aşağıda bizi izleyen Rahatsız'ın üstüne atarım (Böylece rakibim kalmaz, her halükarda atacağım yani) Söylemiyor musun? Peki, al, attım
Amanın, o da ne, cevdet dört ayak üstüne düştü ya Nası' oluyo ya Yönetmen ayıp oluyo ama, durdurun şu filmi Aha, o da ne, aisha Rahatsız'ın kollarına atılıyor Şimdi üstlerine atlayayım da görsünler
Neyse, gerek kalmadı, cevdet'in adamları geldi, Rahatsız'ı dövmek istiyorlar

Yandık, Rahatsız kara kuşak çıktı, hepsini dövdü, cevdet'i de dövüp eve yolladı Şimdi bana geliyor Amanın!

aisha'ya doğru atlıyorum İtfayeciler branda germişler

Hainleeerr İtfayeciler cevdet'in adamı çıktı Ya ne düzenbaz adam bu ya Yere çakılınca matrix olayı olurmu acaba?

Hastanedeyim Bi' gözümün üzerinden bandaj geçiyor tek gözümle bakıyorum aisha yanımda Öbür tarafta da cevdet var Ağlıyorlar

Yalancılar!

(Ya, biz bu gidişle bu gece herkese iftira atarız :D :D :D )

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-28-2007   #495
aisha

ya manyak iftira atıyon ya hadi bi tane daha yaz

isimsiz beni sevdiğini söylüyo ama besrayada aynı şeyi söylemiş bide burcuya

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com