Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Bilgisayar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
rusedon’t

Ruse-Don’t Believe What You See Pc

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İnanç Savaşın Seyrini D eğiştiren Yegane Gerçekliktir

Şubat 1943-Savaşın kuralları değişti Casuslar, şifre çözücüleri, sahte hedefler, tuzaklar şimdi en güçlü varlıklarınız Strateji sizin oyununuz, aldatmaca ise silahınız

Aldatıcı stratejilerinizi kullanarak savaş alanını fethedin Taktik masasından birliklerinizle anında müdahale edebilme özelliği Ana senaryoda müttefik birliklere önderlik ederek Avrupa, Afrika ve Rusya’yı istila edin

Yeni bir online deneyim

İleri düzey eşleştirme sistemi 8 oyuncuya kadar desteklenen multiplayer modu Ortaklaşa oynayacağınız operation modes İstatik bilgileri ve ödül takip özelliği

Minimum:

o İşletim Sistemi: Windows XP (Servis Paketi 3) veya Windows Vista (Servis Paketi 2) veya Windows 7

o İşlemci: Intel Pentium 4 @ 28 GHz veya AMD Athlon 64 3000+ veya daha yüksek

o Bellek: XP için 1 GB / Vista ve Win 7 için 2 GB

o Ekran Kartı: 128 MB DirectX 90c-uyumlu ekran kartı (ATI Radeon X1000/GeForce 6 Serisi veya daha iyisi)

o DirectX: DirectX 90c (içinde mevcut)

o Ses: DirectX 90c-uyumlu ses kartı

Önerilen:

o İşletim Sistemi: Windows XP (Servis Paketi 3) veya Windows Vista (Servis Paketi 2) veya Windows 7

o İşlemci: Intel Pentium D @ 35 GHz veya AMD Athlon 64 3500+ veya daha yüksek

o Bellek: 2 GB (XP / Vista / Win7)

o Ekran Kartı: 256 MB DirectX 90c-uyumlu ekran kartı (ATI Radeon X1900 serisi/GeForce 7800 daha iyisi)

o DirectX: DirectX 90c (içinde mevcut)

o Ses: DirectX 90c-uyumlu ses kartı

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 02092012
19,99 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com