Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ali, ayrılıyor, diziden, kaptan

Ali Kaptan Diziden Neden Ayrılıyor

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kanal D'nin sevilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" yeni sezona şok bir ayrılıkla başlayacak İki sezondur en çok izlenen dizilerden birisi olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Ali Kaptanı Erkan Petekkaya sağlık sorunlarını neden göstererek yeni sezonda dizide olmayacağını açıkladı

“Dizi önümüzdeki yıl da devam edecek Ama ben bu yıl sonu ayrılacağım Çünkü çok yoruldum Sabaha kadar setteyim, sağlığım bozuldu” diyen oyuncu, “Dizinin bana çok faydası oldu 10-12 tane ödül aldım” diye ekledi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com