Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duası, etkili, tesbih

Etkili Tesbih Duası

Eski 08-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Etkili Tesbih Duası

etkili tesbih duası

Selam arkadaşlar İlk kez bir konu paylaşıyorum ve size faydası olacağına gönülden inanıyorum Geçenlerde hacı anne olarak adlandırılan bir teyzenin evine gittim Biçok insan hergün ziyaretine gidiyor ve hergün okuduğu dualarla şifa buluyor Yani o belli saatlerde duaları okuyo rve insanlar onu dinleyerek şifa arıyor Özel okumuyor yani Ziyaretine gittik ve bize çok güzel tavsiyelerde bulundu Çok etkiledi beni ve bu işi sadece Allah rızası için yaptığını kesinlikle para almadığını söyledi Gözlerim doldu tavsiyelerini dinlerkenKendini çok güzel yetiiştirmiş biri Derdimi söyledim oda şifayı Allah'ta aramamı ve 53 gün onun okumalarına gitmemi istedi Ben hergün gidemediğim için bana tesbih duası adı verilen 2 dua tavsiye etti 40 gün boyunca aralıksız duaları okumamı ve bu duaları okuduktan sonra her sıkıntının giderilip, dileğimin hayırlısı ile gerçekleşeceğini söyledi Şu ana kadar geri çevrilen olmamış Hatta okumaya başladıktan 1 hafta sonra sonuç alan bile olmuş Duaları gün içinde istediğin vakitte, abdest alarak okuyosun Biraz uzun sürüyo ama Allah sabrını veriyo ve yılmadan okuyosun Yürekten okunan her dua kabul olur tabi sizin için hayırlıysaDualar:

1000 Estağfirullahelazim

1000 Allahümme Salli Ala Muhammedin ve Sellim

Sakın pes etmeyin ve gözünüz korkmasın

bu duanın sıkıntılara çare olduğu söylenilir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com