Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
majestik

Majestik

Eski 08-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Majestik

* MAJESTİK1 Gezi Boyu C Kırlangıç S N:1 Poyraz Apt C Bl Batı M , Pendik, Pendik - İstanbul :
(0216) 3903009, (0216) 3750974 :
(0216) 4917614 wwwinfo@majestikinfo Sektör:Giyim - Hazır Giyim1975 yılında kurulan şirketimiz günümüze kadar kendi ürettiği giyim ürünlerini yine kendimize ait satış noktalarında sunarak gelmiştir
Pendik, Maltepe, Üsküdar ve Adana 'daki mağazalarımızda yüksek kaliteyle ürettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz
Yüksek kaliteli üretim anlayışımız ve peşin alımlarla uygun fiyatlara malettiğimiz ürünlerimizle 33 yıldır hizmetinizdeyiz
Ürün KategorileriGiyim - Hazır GiyimAktivitebutiklerAlanlarçocuk ve genç giyimÜrünlerçocuk ve genç deniz giysilerierkek bluzlarıerkek genç giyimerkek giyimerkek gömleklerierkek kemerlerierkek kıyafetlerierkek kotuerkek moda aksesuarlarıerkek paltolarıerkek pantolonlarıölçüye göre pantolonlaryeni doğmuş bebek çamaşırlarıServisleronlıne satışlarFiyat ve Tarifelerstok fiyatıÖdeme Yöntemivisa kartıFaaliyet Zamanısürekli saat çizelgesiFaaliyet Alanıuluslar arası seviyede işlemler gerçekleştiriyoruz Alışveriş MerkezleriBankalarİnternet KafelerOtopark ve GarajlarRestoranlarTaksi Durakları

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com