Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biraz, olsa, sevdin

Biraz Da Olsa , Sevdin Mi Hiç Beni ?

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Biraz Da Olsa , Sevdin Mi Hiç Beni ?

İçimde fırtınaLar koparkenGözü yaşlı akşamlarımda seni yaşarkensana bağlı sevinçLerimin hepsini geçmişe bırakmaya karar verdiğim anda yazıyorum sana bu yazıyı…

Gözlerindeki o muhteşem ışıktı beni umuda sürükLeyen ve eLLerimi sana uzatmamı kamçılayanSanki sonsuz bir ümit veriyordu bana o sımsıcak bakışLarınSonsuz bir ümit veriyordu umut doLu sözLerin…

Sana şiirLer yazmak geLiyordu içimdensadece SANAKaranLıklarına aydınlığımdan bir avuç ışık getirmekçaresiz oLduğun anLarda sana çareLer buLmak istiyordum deLicesine bir HeyecanLa…

Seninle sohbetlerim bir ot gibi yaşamaktan kurtarmıştı beniİyiLiğinleSözLerinLeışık gibi parlayan o eLa gözlerinLe serinLik veriyordun yüreğimeUmut buLuyordum davranışLarındaSanki kaLbine beni de sığdırabiLmiş gibiydinYoksa sadece banamı öyLe geLiyordu…?

Uzun uzun düşündüm ve düşünüyorumÇünkü hislerim beni birçok defa aLdatmıştıYine oLduğu gibi tek tarafLı sevdim hepKarşıLıksız kaLdı sevgiLerim…

YanLış yaptığımı söyLeyen oLduHata dediLer senin içinSeni sevmediğimi düşündüLer kimi zaman…

Ben seni sevdimkime neTuttum yüreğimin en derin yerine koydum seniElbette bendeydi özLemLerin en korkuncuBen seni sevdim ve sevdikçe tamamLandımBen seni sevdim en güzel en soLmaz GüLLer açtı içimdeBen seni sevdimSevdim öyLe ya…

Yitirmek istemedim hiçbir zamanAkLımdan biLe geçirmedim sensiz kaLabiLmeyiSeni birdaha görememeyi düşünceLerime koymadım biLe koyamadımKısacası SEVDİM İŞTE DeliLer gibi…

Ya sen…Birazda oLsa sevdinmi Hiç Beni…?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com