Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sadece, sarıl

Sadece Sarıl Bana

Eski 08-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sadece Sarıl Bana

Karı-koca yatağa giriyorlar tansiyonlar yükseliyor sevişmeye hazırlanıyorlar Ancak kadın durup dururken "Dur canım istemiyor sadece bana sarıl" diyor Adamcağız "Neden?" diyor Karısı: "Bir kadın olarak sevgi ihtiyaçlarimi anlamıyorsun" diyor Adam sevişemeyeceklerini anlıyor ve kadının istediğini yapıyor Ertesi gün adam karısını çok güzel bir mağazaya götürüp alış veriş yapıyor Kadın 3 tane pahalı kıyafet deniyor ama karar veremiyor Adam karısına hepsini almasını söylüyor Sonra $200'dan 3 çift ayakkabı da alıyor Sonra pırlanta küpeler alıyor

Kadın heyecanlanıyor mutlu oluyor Kocasının delirdiğini düşünüyor ama umurunda değil pırlanta kolye de alıyor Kocası "Kolye sevmezsin sen ama bunu beğendiysen alabilirsin" diyor Kadın zıplıyor yerinde duramıyor mutluluktan "Hazırım kasaya gidelim" diyor kadın Kocası: "Hayır hayır bunları satın almayacağız ki" diyor Karısının yüzü bembeyaz oluyor - "Tabi almayacağız bunlara sadece sarılmanı istiyorum!"

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Sadece Sarıl Bana

Eski 08-25-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Sadece Sarıl Bana

Sustuğum zaman zanlı muamelesi görüyorum
Ne yapacaksın kime gideceksin
Anlamsız konuşmalardan kendime sığınıyorum

Konu mormavi tarafından (10-27-2009 Saat 01:33 AM ) değiştirilmiştir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com