Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kemiklerin, kitap, özeti, şifresi

Kemiklerin Şifresi Kitap Özeti

Eski 08-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İskoçya'nın uzak Hebrid adalarından biri olan Runa'da adli antropolog Dr David Hunter'ı tüyler ürperten bir keşif beklemektedir
Neredeyse tamamen yanıp ayakları ve bir eli sağlam kalmış bir ceset bulunmuştur Yerel polis kaza sonucu ölüm raporu vermekte acelecidir ama Hunter'ın içgüdüleri aksini söylemektedir: Karşılarındakinin bir cinayet vakası olduğu kanısındadır Gerçekte Runa ilk anda göründüğü gibi huzurlu bir toplum olmaktan çok uzaktır ve yanmış ceset de onun karanlık sırlarından sadece biridir
Derken Atlantik'ten gelen fırtına adaya ulaşır ve bütün elektrik sistemi çöker anakarayla bütün bağlantı kesilir Fırtına kasıp kavururken cinayetler de arka arkaya gelmeye başlar

Etkili sürprizli ve sarsıcı
Kemiklerin Şifresi kitapları tüm dünyada çok satanlar listesinde yer alan
birinci sınıf bir romancının kan donduran yeni polisiye romanı

"Beckett beklenmedik manevralarla ve doruğa tırmandırdığı dehşetle
okuru diken üstünde tutuyor"
Daily Telegraph

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com