Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkra, olay

Fıkra Gibi Olay =)

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fıkra Gibi Olay =)

başıma gelen bir olayı paylaşıcam arkadaşlar, yazın akrabaları görmeye memlekete gitmiştik ananemlerde kalacaktık neyse gittik ben ve annem birde küçük kardeşim büyük babam rahmetli olduğundan evin tek erkeği dayımdı oda bana güvenerek 3 günlüğüne şehir dışına çıkmıştı, neyse olaya gelelim gece saat 2 gibi teyzemin yattığı odadan bi çığlık duydum koştum gittim ne oldu dedim hırsız war dedi nerde dedim pencereden giriyodu ben bağırınca kaçtı dedi bi elime telefon bi elime sopa aldım çıktım dışarı o arada polisi aradım polis geldi aradı biraz falan gitti aradan 5 dk geçmediki sivil ekip geldi, resmi ekibin devriye görevi olduğundan bizi yölendirdiler dedi yaklaşık 45 dakika hırsızı aradılar bakmadık delik bırakmadılar fakat bulamadılar ardından soru sormaya başladılar en şaşırtıcısı teyzemin cewabıydı üstünde ne wardı dedi polis teyzem bem beyaz parlayan bi gömlek dedi ben güldüm geçtim olurmu öyle şey dedim hırsız niye beyaz hemde parlayan gömlek giysin neyse polis bunu ciddiye aldı robot resim çizicez falan diyorlar, sorular devam ediyo tabi evde değerli birşey warmı dediler o ara annemler falan altın almışlardı bende söyledim nerde dediler yerini falanda söyledim eve kapı harici giriş warmı dediler arka tarafta pencerenin yanında ufak bir yer wardı orayı söyledim sonra senden başka erkek warmı dediler bende dayım war ama 3 gün sonra gelcek dedim bana dediler kaçta eve geliyorsun genelde 2 den sonra geliyorum dedim bunlar takip edicez deyip gittiler, ertesi gün saat 2,30 gibi net cafeden çıkmış eve gidiyordumki aynı sivil ekibi bizim evin ordan çıkarken gördüm heralde devriye geziyor dedim selamlaştık hadda anahtarı çıkardım eve bi girdimki halıya kadar almışlar, hemen polis aradık geldiler dedik böle böle dün sivil ekip takip edicez demişti ama yine hırsız girdi, polis telsizle merkezle görüştü ardından bana döndü kardeşim ne sivili dün biz ekip göndermedikki dedi benim bittiğim andır arkadaşlar adamlara hem evin arka girişini hemde altınların yerini gösterdim eminim hiç zorlanmamışlardır
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com