Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
böylemi, olacaktı, sonum

Böylemi Olacaktı Sonum

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Böylemi Olacaktı Sonum

öyle zor geliyorki kimseye anlatamambu yüreğe girip çıkmakgirerken hadi giriyosunda çıkarken varyaöyle bir yırtılıyorki ,öyle bir delik açılıyorki, bir boşluk ki anlatamamkanaması hiç durmayacak derin bir yaraöyle bir acı verdinki çıkarken,yıllar boyu toprağa kök salmış yemyeşil bir koca ağacı yerinden söker gibi çıkıyorsunanlatamam bunu kimseye,tarifi yok çünkütarifi yok bu acınınnasıl diner ki,ölmek çaremi bilmiyorum…diğer tarafta cayır cayır yanmayacağımı bilsem bi an bile katlanmam bu acıya amadaha fazla çekemem ben bu yürek sızısınıben,şimdi her ölüm geldiğinde yanıma en ön saflarda koşuyorum onaölsem şehit sayılırmıyım aceba…yoksa acımı dindirmek için koştuğum ölüm intihar mı sayılırartık bunları düşünemiyorumöleceğimi biliyorum ama bugün, ama yarın mutlakayani daha fazla katlanamıyorumcanımın tek sebebi sensinAllah seni nasıl biliyorsa öyle yapsınsen bu canıma maloldunAllah seni kahretsinböyle rezil bi ölümü hakedecek ne yaptım ki benbiliyorum ruhum ne şimdi, nede öldükten sonra huzur bulmayacakama ölümünde ölümü yok yasonuma imza attın ALLAH BENİ AFFETSİN …
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com