Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuk, kadının, yazışmaları

Bir Çocuk Ve Bir Kadının Yazışmaları..

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Çocuk Ve Bir Kadının Yazışmaları..

HASTA ÇOCUK

Merhaba AblaBen Hasta Bir çocuğumSen benle yazışmak istemişsin galibaÖyle söyledilerBenim Gibi Kanser bir cocukla kim yazışmak ister ki ? Ama Sen iyi bir insansın değil mi abla ? O yüzden istemişsinMektuplarım uzun zamanda gelebilir çünkü parmaklarım acıyor yazarkenSeni Görmek isterim bu altın kalpli kadın kim diyeDiğer Mektubunda bir resmini koyarmısın ? ben koyamam çünkü çok çirkinimEski pırıl pırıl sarı saçlarımdan eser yok şimdiYüzümde Sapsarı ablaSen görme BeniBen burada Yaşam deden şeyle savaş veriyorum8 yaşındayım ben,o ise Kooooocaaammmaaan Bir sonsuzluk yaşındaCevabını bekleyeceğim

KADIN

Selam UfaklıkSen ne kadar tatlı yazmışsın böyle,Ne kadar şirin yazmışsın canımİstediğin Resmimi Koyuyorum tamam mı ? bak istiyorsanHemm,benden başka bir sürü kişi senle konuşmak istiyorBir tek ben değil,HerkesSende bizdensinBiz seni o pırıl pırıl Sarı saçlarınla görüyoruzBembeyaz teninle görüyoruzBöyle düşüncelere kapılmaHem o Yaşam Denen Aptal da Kimmiş ? Benim Tatlıma Savaş Açıyormuş ? Sen buna aldırma,ama savaşmaya devam etBen kaldığın yere kılıçta göndereceğimMektuplarını İstediğin Zaman Gönderebilirsin1 Yıl beklerimBir gelsindeCevabını yaz Tamam mı ?

HASTA ÇOCUK

Abla sen çok iyisin biliyor musun ? Annemle babamdan başka senin kadar iyi birini görmedim benMerak etme,o savaşı yürüteceğimKalkanda getir bana olur mu ? kılıç yetmezBeni koruyacak kalkanıda getirSende gel savaşa benle,birlikte savaşalımSen Çok tatlıymışsın abla,Resmini gördümBeni kırmamışsın sağolDediğin gibi tenim,Dediğin gibi saçlarım yokAma Altın Kadar Değerli Bir kalbim var benimGerçekten herkes bana mektup yazmak istiyor mu ? herkes görmek istiyor mu beni ? Çok sevindimBurda hergün acı çekiyorumKoluma Serum denen bir şey takıyorlarSivri ve ipince bir şeyi etime sokuyorlar ve canım yakıyorlarBirde her gün küçük yuvarlak şeylerden yutuyorum suyla Seni seviyorum ablaCevabını Bekliyeceğim

KADIN

Tabiki Herkes Görmek İstiyor CanımSeni Göreceğiz Diye Canımız Çıkıyor Ayol Senin Tonlarca Elmas ve altından daha değerli bir kalbin var ElbetteTaştan değil,kumdan değil yada betondan değil o kalpTamam Geleceğim Savaş alanına ben Sen merak etmeO koluna takılan ve içirilen şeyleride her zaman iç ve acısına aldırma,onlar senin savaşabilmen için yemek ve dopinglerin Tamammı Tatlım ? Evet Ben iyi biriyim senin gözündeKalplerimiz birbirine benziyor nedense Resmini yollarmısın bana diğe mektupta ? Ben seni gördüm ama sen uyuyordunHatıra kalsın bende gnder fotoğrafınıCevabını heyecanla bekleyeceğim SENİ SEVİYORUM

Merhaba HanımefendiBen yavrumun babasıyımOnu hepimiz çok sevdik,doğduğundan beri baktık ve özenle büyüttükSizlerin Güzel mektuplarınızı her akşam okuyordu bizlere,iğne yapılırken ağlamıyor ve artık haplarını içiyorduİkiniz svaşta yapıyormuşsunuz,öyle dediAma Bugün o Savaş BittiSavaşı kazanan yaşam olduYaşam küçük meleğimizi yendi ve ona bir çift kanat vererek başka biriyle savaş vermek için yola koyulduMelek olurken ki Son Sözlerinde,"Ablama söylemeyin" dediBaşımz Sağolsun

KADIN

Çok Üzüldüm Efendim,Hemde ÇokAma üzülmüyorum artıkBende Yaşama bir savaş ilan ettim ve savaşımız bittiYaşam beni YendiBİr Çift Kanat verdi ve Başka birine gittiMeleğimizden sonraki uğradığı kişi ben oldum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com