Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işte, yanlızım

Yanlızım İşte

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yanlızım İşte

Sensizlikmis Yalnizlik!

Bu sevdaya düsmeden önce, bilmezdim nasil da bir basina kalinir o koskoca kalabaliklarda Onca insanin ortasinda olup da, onca yürekte yer bulup da, nasil kimsesiz kalinir bilmezdim, gülerdim kahkahayla Kulak arkasi ettigim sevgiler, ilgiler ve ciceklerinden önce yapraklarini, dallarini göremedigim agaclar, ya da günes, hep gün batimi denk geldigim, bu derttendir belki de

Yalnizlikmis sensizlik, bilemedim

Bilmezdim nasil da kördügüm olursun kimsesizliginle, bu sevdaya düsmeden önce Kosup kosup da koparmis gibi ipini, bilmezdim nasil da varamazsin kendine, düse kalka, yara bere dizlerin dirseklerin Kan canagi gözlerin, aglayamazsin Her yeni günle beraber sizmak icin pencerenden odana, bekliyorum geceyle gündüzün sessiz bulusmasini, gözkapaklarim hasret birbirine, bu derttendir belki de

Yalnizlikmis sensizlik, anliyorum

Bu sevdaya düsmeden önce, nasil da yetmezmis güc kirmaya zincirlerini bilmezdim, bundanmis kacamayisim kendime Ellerime, kollarima yapisan bir seyler var, ayak bileklerime kenetlenen eller, bir silkinisle geride biraktigim kimseler var, bir de yüregimde yer edenler Bilmezdim sorumlu dünlerin sorunsuz bir yarin hediye edecegini bana Benim yarinlarim onlarin dünlerine benzemesin diye bekliyorum henüz, isiyacagim elbet, alacakaranlik vaktidir simdilik, bu derttendir belki de

Sensizlik yalnizlikmis, biliyorum

Nasil da sabahlar gözbebeklerimde biri bilmezdim, bu sevdaya düsmeden önce Bilmezdim bir adimlik bakis kadar yakinken bana, nasil da uzak kalirsin Ah bu mesafe gecer sevdami da Ufacik kareler var hayatimdan alinma; kiminde bir kacamak bakisin, gülümseyen yüzün ya da, söyle uzaktan yürüyüp gidisin kimindeyse Öyle büyütürüm ki gözümde, hep gözümde, bu derttendir belki de

Sensizlikmis yalnizlik, bilmezdim

Gözlerimi bir kirpisimla yanaklarimi islatan sanma ki yagmurdur Onda da bir parca sen var, bir parca düs ve gelecek bir parca Anlayacagin, üc nokta () saclarimdan tel tel süzülendir yagmur Nasil da islakmis yasamak bilmezdim, bu sevdaya düsmeden önce

Bu sevdaya düsmeden önce, bilmezdim

Sensizlikmis yalnizlik

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com