Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Üniversiteler & Kampüsler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyon, bilimsel, etkinlikleri, kocatepe, üniversitesi

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2006-2007 Bilimsel Etkinlikleri

Eski 08-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2006-2007 Bilimsel Etkinlikleri

04012007

Perşembe

10:00

Konferans ''Film Kameralı Adam, Dziga Vertov''

Araş Gör Hakan YILMAZ Güzel Sanatlar Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 3 Eğitim Binası Konferans Salonu

04012007

Perşembe

14:00

Panel ''İletişim Becerileri, Empati ve Etkili Konuşma''

Panel Yöneticisi: Yard Doç Dr Gürbüz OCAK, Araş Gör Mevlüt GÜNDÜZ, Araş Gör Hakkı BAĞCI, Araş Gör Selim SOMUNCU Eğitim Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 1 Eğitim Binası Konferans Salonu

09012007

Salı

Konferans ''Çocuklarda Solunum Yolu Obstrüksiyonları''

Sunum Dosyası Doç Dr F Sefa DEREKÖY Tıp Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ali Çetinkaya Kampusü Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Toplantı Salonu

09012007

Salı

Konferans ''Erkek Dergilerinde Metroseksüel Erkek Temsili''

Yard Doç Dr Nesrin KULA DEMİR Güzel Sanatlar Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 3 Eğitim Binası Konferans Salonu

09012007

Salı

Konferans ''Deprem Öncesinde ve Deprem Sonrasında Yapılması Gerekenler''

Yard Doç Dr Nusret KOCA Eğitim Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 1 Eğitim Binası Konferans Salonu

09012007

Salı

Panel ''I İnönü Zaferi''

Panel Yöneticisi: Yard Doç Dr Abdurrahman KARABULUT, Panelistler: Öğr Gör Ertuğrul ERGÜN, Öğr Gör Yavuz YÜKSEL Bolvadin Meslek Yüksekokulu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bolvadin Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

09012007

Salı

Panel ''I İnönü Zaferi''

Panel Yöneticisi: Prof Dr Yaşar KİBİCİ, Panelistler: Öğr Gör Halil UYGUN, Öğr Gör T Alper TANDIRLI Çay Meslek Yüksekokulu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çay Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

10012007

Çarşamba

Konferans ''Doğaltaş Sektöründe Üniversite-Sanayi İşbirliği''

Yard Doç Dr Ali SARIIŞIK Mühendislik Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 2 Eğitim Binası Konferans Salonu

10012007

Çarşamba

Konferans ''Türkiye'de Tenisin Yeri ve Önemi''

Okt Şeniz KARAGÖZ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Karahisari Konferans Salonu

10012007

Çarşamba

Seminer ''Zaman Yönetimi''

Öğr Gör Hüseyin ŞAHİN, Öğr Gör Ersan ÖZGÜR Sandıklı Meslek Yüksekokulu Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Sandıklı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

10012007

Çarşamba

15:00

Konferans ''Sağlıklı Yaşlanma''

Yard Doç Dr Ümit DÜNDAR Tıp Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü M Rıza Çerçel Kültür Merkezi Konferans Salonu

11012007

Perşembe

Konferans ''AB Sokrates-Grundtvig Programı Bilgilendirme Toplantısı''

Uzman Fadime OKAY Uluslararası İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 3 Eğitim Binası Konferans Salonu

11012007

Perşembe

Konferans ''İçsel Büyüme Modelleri, Türkiye Üzerinde Bir Uygulama''

Yard Doç Dr Harun ÖZTÜRKLER İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 3 Eğitim Binası Konferans Salonu

12012007

Cuma

13:00

Seminer ''Ev Kazaları''

Yard Doç Dr Dilek TOPRAK, Yard Doç Dr Nazlı ŞENSOY Tıp Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü M Rıza Çerçel Kültür Merkezi Konferans Salonu

12012007

Cuma

16:00

Seminer ''Internal Exchange Property''

Mısır Ains Shams Üniversitesi Öğretim Üyesi ProfDr Saad Mohammed Fen Edebiyat Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 2 Eğitim Binası Konferans Salonu

16012007

Salı

Konferans ''Hitchcock Sinemasında Gerilim Unsurunun Kullanım Şekline Bir Örnek Olarak İp Filmi''

Araş Gör İhsan KOLUAÇIK Güzel Sanatlar Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 3 Eğitim Binası Konferans Salonu

17012007

Çarşamba

Seminer ''Polimer Matrisli Kompozit Malzemeler ve Bunların Endüstride Kullanımı''

Yard Doç Dr Ömer SOYKASAP Teknik Eğitim Fakültesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ahmet Necdet Sezer Kampusü 1 Eğitim Binası Konferans Salonu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com