Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geri, vites

Geri Vites

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Geri Vites

Temel bir BMW almış Arabasıyla Trabzon'a gidip hava atmak istemiş İstanbul'dan yola çıkmadan önce Trabzon'a telefon açmış ve "Ben yarın 12'de yola çıkıyorum beni karşılayın" demiş Ertesi gün 6 saatte Trabzon'a varmış Orda bir kaç gün takıldıktan sonra İstanbul'a dönmeye karar vermiş İstanbul'a telefon açmış ve "Ben yarın 12'de yola çıkıyorum beni karşılayın" demiş Ertesi gün İstanbul'dakiler beklemeye başlamışlar 6 saat olmuş Temel yok 10 saat yok, 20 saat yok, 40,50 derken Temel gelmiş Hemen sormuşlar: - "Ya sen giderken 6 saatte gittin de niye dönüşün böyle uzun sürdü?" Temel de yanıtlamış: - "Hep şu Alaman gavuru yüzünden Arabaya ileri gitmek için 5 vites, geri gelmek için tek vites koymuşlar"
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com