Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilimler, mıo, teknik

Teknik Bilimler M.Y.O.

Eski 08-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Teknik Bilimler M.Y.O.

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Marmara Üniversitesi rektörlüğüne bağlı olarak ön lisans düzeyinde eğitim-öğretim yapılan

yükseköğretim kurumu

Tarihçe
Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, 23 Ocak 1991 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu`nun toplantısında alınan kararla Marmara Üniversitesi Rektörlüğü ne bağlı olarak kurulmuştur 37 akademik ve 10 idare personel görev yapmaktadır Halen 10 programda öğretim yapılmaktadır Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu işgücü piyasasının ihtiyacı olan ara kademe elemanlarını yetiştirmeyi amaçlamaktadır İki yıllık eğitim yapılmakta ve mezunlara tekniker diploması verilmektedir

Programlar
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA [http://wwwmarmarabiyomedikalcom/ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ] ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK ELEKTRONİK VE HABERLEŞME ELEKTRİK MAKİNE TEKSTİL TASARIM VE BASIM YAYINCILIK UYGULAMALI TAKI TEKNOLOJİSİ SU ÜRÜNLERİ

Bu makale, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Teknik Bilimler MYO maddesinden kopyalanmıştır Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında özgürce kullanılabilirYükseköğretim, yüksekokullar ve üniversitelerde yapılan öğretim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com