Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biyokinezi, değiştirme, göz, rengi

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektirBu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerirEğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir

Metot:

Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayınYumuşak bir yere yerleşinGözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edinSonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edinGözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyinDerin bir şekilde gölge ve renge odaklanın

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edinSonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyinAynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün

Adım 4:Normal dünyaya geri dönünBilinciniz yeniden açılsınOdaklandığınız şeyin etkilerine bakın

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışınHayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görünKendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışınGerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin"Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibiDaha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşınEğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksinizKendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com