Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kedimle, rüyalarım, yaşadıgım, şey

Rüyalarım Ve Kedimle Yaşadıgım Şey

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüyalarım Ve Kedimle Yaşadıgım Şey

Merhaba, sizinle rüyalarımı paylaşmak istiyorum daha önce kimse bana tatmin edici bir açıklama yapmadı Bana kendi içsel hesaplaşmam gibi geldi ama bilmiyorum bu tip rüya görenleriniz varsa paylaşabilirizBenim gördüğüm bu rüya bir seri şeklindeydiHep aynı adam, hep konu bütünlüğü var Asla korkmuyorum o adam bana huzur veriyor ve beni korumaya calısıyor ama kötü biri oldugunu biliyorum ve beni takip ettiği için huzursuzluk da duyuyorum bunu ilginç bir şekilde hissediyorum ruyamda, yine de ona yaklaşmak istiyorumBu adam siyah kıvırcık saçlı esmer ve siyah gözlü biri çok iri yapılı ayrıca Hatırladıgım böyle Rüyalar hep gece olarak görünüyor Rüyalarım 3-4 sene önce başladı

İlk rüyamda bir kızdan kaçıyordum kendi ikizimden Benim kötü ikizim gibi Siyah bir ata binmiştim sisli puslu bir ormanda kaçıyordum O da arkamdan bir atla geliyordu Ondan kurtulmak için şelaleden atladım ama sarmaşık gibi şeylere tutundum O tepeden bana bakıyordu sanki ucuz kurtuldun der gibi Ama bana ateş de ediyordu O sırada bir şey oldu ve bir evdeydim Kırmızı ve mor duvarları olan bir odaBeyaz perdeler vardı pencerede sallanıyordu perdeler,içeriye ay ışıgı süzülüyordu ama tüm odayı aydınlatmıyordu sadece benim üzerimde ve duvarın kenarındaki bir şovalye zırhındaydı ışık Ben yatıyordum ama ölmüş gibiydim O adam geldi ve alnıma dokundu anlamadıgım bir şeyler söyledi ben uyandım Onu bir süre daha gördüm Sonra bir anda gitti Koridorları dolasıyordum ama çok huzursuzdum sanki bir şeyler olacak gibi Bir şey beni takip ediyordu Sürekli arkama bakıyordum Bu rüya burada bitmişti en azından bu kadarını hatırlıyorum

Diğer rüyamı başka bir eve tasındıgımda gördüm Benim evimdi tamamen benim evim ve her sey aynı Odama ay ışığı süzülüyordu ama her yerine değil sanki fenerle bir nokta aydınlanıyordu Odaya girmek istemiyordum o ışıktan çekiniyordum Sadece öyle izlerken yanımda arkadaslarımın oldugunu farkettim Televizyon izlerken bir şeyler oldu Tüm elektrikler kesildi Ev kapkaranlıktı Ellerimizde telefonlar vardı ama çekmiyordu Panik içindeydik Dışarı cıktık İnsanlar delirmiş gibiydi taşkınlıklar yapıyorlardı Her yere bağıra cagıra saldırıp caddede oynuyorlardı her yere savuruyorlardı kendilerini Sonra o adam geldi hadi bize katıl çok eğleneceksin dedi Bana resmen bunu dedi Ben bomboş baktım kahkaha atarak onların arasına karıştı O insanlar bana zarar vermiyordu hiçbir şeye zarar vermiyordu sadece deli gibiydiler akılları gitmiş gibiydi Eve tekrar geri döndük Sonra bir rüya daha gördüm o gece O adam çember şeklinde cevrelenmiş dağların ortasında açıklık bir alandaydı Dağlardan akın akın cüceler gelmeye basladı Cüce cüce insanlar ama çok çirkindiler O adamla bir şeyler konustular ben onları izliyordum Adam onları selamladı onlar adamın karşısında diz çöktü ve rüya bitti

Diğer rüyam da şu şekilde Ben yine suanki evimdeydim İlk defa bu rüya gece değil güneş batmasına yakın oldu Her yere bir şeyler olmustu Bomboştu ya da herkes evlerine saklanmıstı Bir yoldan geliyordum evime Bir kız gördüm küçük tatlı bir kız siyah saçlı ama çıplaktı Yanında bir sürü siyah panter vardı Bana gülümsedi ve kediciklerimi beğendin mi dedi Ona cevap vermedim huzursuz oldum ve yürüdüm Panterler de yavaşça beni takip ediyordu Panterler bana yaklaşmaya baslayınca ben koştum Bir eve saklandım İnsanların sinirleri tahrip olmustu Melek gibi komsum çocuklarını öldüresiye dövüyordu O evden cıktım Kendi evime gidemedim ,çatısında bir sürü adam vardı Başka bir eve saklandım ve kapıyı iyice kapattılar Onlarla bir şeyler konustum ama ne bilmiyorum Aniden siren sesi gibi bir şey duydum Tiz ve yüksek bir sesti Herkes birbirine ne oluyor der gibi baktı ve rüya bitti

Ondan sonra da minik bir rüya görmüştüm Dışarıda beslediğim bir sokak köpeğim vardı onu cok severdim ama kaybettim ufak bir depresyon geçirdim bu yüzden Çünkü aramızda harika bir bağ vardı ben onu 5-6 aylıkken tanıdım ama hemen alıstı bana bütün gece kapımda yatıyordu sabah orada görüyordum hep bir parça kuru ekmek getirip onu bahçemin içine atardı Gelen geçeni kovalardı Benimle yürüyerek her yere geliyordu, biraz önümden yürüyordu Ben öğretmememe rağmen otur deyince oturur benimle bir hareket ederdi hep Beni herkesten koruyordu Ama kaybettim bana son kez bakışı hala aklımdan cıkmaz çok anlamlı bakmıştı, ben o bakışta sayfalarca şey gördüm İşte onu ilk kez rüyamda görmüştüm kaybettikten sonra Eski evimin içinde kucagımda duruyordu Nasıl gelebildin seni çok özledim bunu nasıl yaptın gibi şeyler diyordum O bir anda tuhaflaştı öldü ve karşımda o adam belirdi bana tuhaf tuhaf baktı ve rüya bitti

Diğer ve son rüyam da su sekilde Ben şuanki evime geliyordum taşınmısım ve eşyalarımı bu evden almak için geliyordum Arkamda o adam beni takip ediyordu Ona baktım İlk defa yanına gitmek istedim ama yapmadım Evimi öğrenmemesi için yolumu cevirdim O da beni takip etti Öfkeliydim İğrenç bir şekilde kahkaha attı ondan kaçtıgım için benimle dalga geçti Sonra diğer evin oraya geldim yanımda köpeğim de vardı Mekanlar tamamen gerçek rüyamda Eski bir rum evi vardı burada Orada bir kadın ve bir cocuk vardı Aşağıdan görüyordum odanın içinde koyu mavi bir ışık vardı Ben neden bilmiyorum bağırdım ve kadın da bana bağırdı cocugum ders calısıyor sus dedi resmen Sonra köpeğimle öylece dururken o adamı atlattıgımı dusundum Ama köpeğim bir anda bana tuhaf tuhaf bakmaya basladı Tasmasını bıraktım ve köpeğim o adama dönüştü Öylece durup sırıttı Kaçmadım ve rüya orada bitti

6 ay oldu neredeyse ama görmedim bir daha Zaten hep görünmüyor aradan belli zaman geçiyor yine görünüyor Hiç bir varlıkla karsılaşma olayı yasamadım daha önce bir kaç şey hariç Küçükken tavanda gezinen çarşaflar görmüştüm babamı çagırmıstım okumustu geçmişti

Sanki vicdan hesaplaşmam gibiydi bu rüyalar çünkü şeytan olsa o adamdan korkardım hiç korkmadım garip duygular hissediyordum ona karşı Öfke,bağlılık,huzursuzluk gibi Şuan evimde bir kedim var o bana verilmiş bir hediye diyorum Cünkü geceleri titreyerek ve sıcrayarak uyanırdım aniden huzursuzlukla Korku değil bu tamamen huzursuzluk Şimdi bir kedim var onu 10 günlükken buldum biberonla emzirip büyüttüm beni annesi biliyor her gece boynuma ya da göğsüme yatar uyur ve artık hiç şikayetim kalmadı Benden başka kimseye aynı evde yaşamamıza rağmen anne ve babama bile sevdirmez kendini pıhlayarak kaçar benim kucagıma İşin garibi benim alerjik astımım var Ama kedim hiçbir şekilde beni rahatsız etmiyor,başka kedileri sevdiğimde hastanelik bile oluyorum Ama onunla da garip şeyler yaşıyoruz Sürekli tek noktaya bakıyor bazen,o durumdayken ona seslendiğimde ya da dokundugumda sıçrıyor pıhlıyor ve kaçıyor Bir şey var gibi Bazen atlayıp oraya dogru gidiyor 2 gündür de bir kaç eşya oynadı Yemin edebilirim bu konuda güneş gözlüğümün kılıfı ağırdır rüzgar oynatamaz kolay kolay masamın üstünde duruyordu kedi o tarafa bakarken aniden sallanmaya basladı ileri geri ses çıkararak Bu beni korkuttu, kedimi de aldım gittim oradan Sonra kedim masaya cıkmıs gözlük kılıfımı kokluyordu patisiyle dokunuyordu Kedilerin ilginç oldugunu bilirdim ama ilk defa böyle bir şey gördüm Onların garip güçleri var mı böyle hiç yaşayan oldu mu aranızda?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com