Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kundalini, reiki, uyumlası

Kundalini Reiki Uyumlası

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Reiki Uyumlası

Farklı bir mesajda uyumlama yapabileceğimi yazmıştımAma doğru sayfa ya tekrar yazıyorum

Özelden mesajla ulaşmaya gerek yok buradan Kundalini Reikiyle ilgilenenlerin kendisini belirtmesini istiyorum,uygun olanlarla bağlantıya geçeceğim ve fırsatım oldukça uyumlamalar yapacağım

Kundalini Reiki ile geçmişim:

Uzun zamandır araştırıyorum,spatyom com dan bir arkadaşımızdan kundalini1 ve 2 ye uyumlandım uzunca bir süre kendimi geliştirmeye çalıştım daha sonra kendimi yakın hissedeceğim bir master buldum ve 3uyumlamamı aldım2-3 aydırda yoğun bir şekilde dersimi çalışıyorum Özellikle kronik hastalıkları olanlara enerji gönderiyorum,Kendi rahatsızlıklarım üzerinde çalışıyorum

Artık paylaşma zamanımın geldiğine inanıyorum dün ilk uyumlamamı yaptım eğer isterse o burdan hislerini paylaşabilir

Uyumlanmak isteyenlerden benim isteğim ilk önce sitedeki tüm enerji,reiki,çakralar vb konuları iyice okuyup Kundalini reiki yi hayatına neden sokmayı istediğini farketmesidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com