Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aura, deneyimim, görme, ilk

İlk Aura Görme Deneyimim

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlk Aura Görme Deneyimim

Yarım saat kadar önce denedim başardım galiba çünkü elimde garip renkler gördüm elimin rengi değişti ve bi kaç yorum okudum herkes tek bir renk gördüğünü yazmış ama ben tek bi renk görmedim elim çok koyu bi turuncu veya çok koyu bi kırmızı gibiydi ama etrafında mavilikler vardı Hani ocaktaki mavi ateş varya aynı onun gibi ama biraz daha parlak beyaza yakın çok doygun bi mavi şu avatardaki mavi ateş büken hatununkiler gibi aynı o ateşin renginden elimin etrafında gördüm Neden tek renk değilde iki renk gördüm ? Başkasına da oldumu bu ? ve bu renklerin anlamı nedir ? Bilen arkadaşlar yazabilirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com