Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, ayfer, doğruol, ilköğretim, okulu, seyhan, öğretmen

Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Hakkında - Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Tanıtım - Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Resimleri - Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Okulumuz tek bloklu genis bahceli, bahcesinde Ana Okulu ve oyun Bahcesi olan Basketbol, Futbol, Voleybol sahasina sahip ADANA Ilimizin SEYHAN
Ilcesinde Pinar Mahallesinde Tellidere yoluna Elli Mavi Bulvar'a Yuz metre mesafededir
Az sayida Ogrencisi ile temiz,Egitim kalitesi, basarilari ve etkinlikleri ile kisa zamanda Gorsel ve Yazili Medyada dikkatleri 2009-2010 Ogretim yilinda
uzerine cekmistir
BUNDAN SONRAKI CALISMALARIMIZDA DA SITEMIZ ARACILIGI ILE KARSINIZDA OLACAGIZ

Öğretmen Ayfer Doğruol İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÖĞRETMEN AYFER DOĞRUOL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: PINAR MAH59 SOKAK SONU

Telefon Numarası: 3222619874

Faks Numarası: 3222615343

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: http://wwwayferdogruolk12tr/

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com