Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, atatürk, bölge, ilköğretim, okulu, tufanbeyli, yatılı

Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tufanbeyli Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tufanbeyli Adana

Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge OkuluHakkında - Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

Vizyonumuz

Okulumuzda eğitim gören her öğrencimizi her yönüyle en iyi şekilde yetiştirip, onları geleceğe hazırlamak, okulumuzdan mezun olan öğrencilerin en iyi okulları kazanarak isim yapmalarını sağlamaktır Okulumuz, okul personeli ve öğrencilerimizin başarısı ve örnek okul olarak gösterilmesini sağlayarak, sıralamada yerini almasını, ön sıralarda bulunmasını başarmaktır

- İlgi ve yetenekleri doğrultusunda, üst öğrenime ve çalışma hayatına hazırlanmaları;
- Bilgiye ulaşma yollarını bilen, bilgiyi sınıflayabilen, üretebilen, iletişim kurabilen fertler olmaları;
- Kendine güveni olan, bağımsız, özgürce davranabilen, düşünmeye ve gelişmeye açık olmaları;
- Bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden güçlü ve sağlam bir nesli temsil etmeleri;
- Geleceğin aydınlık Türkiye’sine damgasını vuracak Atatürkçü, laik, barışçı, çevreci ve insan sevgisiyle dolu olmaları;
- Bilim, sanat ve teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmeleri;
- Değişmeye ve gelişmeye açık; yurt ve dünya sorunlarına duyarlı; yaratıcı, yenilikçi olmaları hedeflenmektedir

Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Tufanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Misyonumuz

Tüm öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21 yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak

Öğrencileri ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, üst öğrenime ve çalışma hayatına hazırlanmalarını sağlamak

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ATATÜRK YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: KIZILTEPE CADNO:63 TUFANBEYLİ -ADANA

Telefon Numarası: 3227818708

Faks Numarası: 3227818708

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: http://wwwtufanbeyliataturkyibok12 ntact&Itemid=3

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com