Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acıgöl, ilköğretim, karacaören, nevşehir, okulu

Acıgöl Karacaören İlköğretim Okulu Nevşehir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Acıgöl Karacaören İlköğretim Okulu Nevşehir

Karacaören İlköğretim Okulu Nevşehir - Nevşehir Okulları - Karacaören İlköğretim Okulu Tanıtımı - Acıgöl Karacaören İlköğretim Okulu İletişim Bİlgileri

Okulumuzda eğitim ve öğretim faaliyetlerine 1942 yılında Köy tüzel kişiliğine ait arsaya yapılan üç sınıflı bina ile eğitim öğretime başlanmıştır
1986 yılına kadar ikili öğretim yapılarak hizmet verilmiş; ve nufüs artışı göz önünde bulundurularak 1986 yılında ek 3 derslik daha yapılarak 6 derslikte eğitim öğretime devam edilmiştir
Okulumuz Nevşehir ili Acıgöl ilçesine bağlı Karacaören köyünde bulunmakta olup ilçe merkeze yaklaşık 11km ve il merkeze yaklaşık 15 km uzaklıktadır
Okulumuz ana bina ile birlikte ek binadan oluşmaktadır Ana sınıfı, 1-2 ve 5 Sınıf öğrencileri ek binamızda, 3 ve 4 Sınıfları ile M üdür, Müdür Yardımcısı ve Öğretmenler O dası Ana binamızda bulunmaktadır

Karacaören Yılsonu Etkinlikleri

Karacaören İlköğretim Okulunun düzenlemiş olduğu ağpakla günü İl Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerinin ,Acıgöl Belediye Başkanının ,İlçe Milli eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerinin de katılmış olduğu kalabalık bir öğrenci ve veli topluluğu ile kutlandı

Acıgöl Karacaören İlköğretim Okulu

kaynak: webrehberiz biz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com