Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, beşiktaş, erten, istanbul, yıldız

Yıldız Erten Anaokulu İstanbul Beşiktaş

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yıldız Erten Anaokulu İstanbul Beşiktaş

Yıldız Erten Anaokulu Hakkında - Yıldız Erten Anaokulu Tanıtım - Yıldız Erten Anaokulu Resimleri - Yıldız Erten Anaokulu İletişim Bilgileri

Yıldız Erten Anaokulu İstanbul Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldız Erten Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldız Erten Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldız Erten Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YILDIZ ERTEN ANAOKULU

Adresi: Sümbül SokNo:16 1 Levent-lst

Telefon Numarası: 2122792563

Faks Numarası: 2122809771

E-mail Adresi: 752023@mebk12tr

Web Adresi: Yıldız Erten Anaokulu Müdürlüğü

Kuruluş,

Okulumuz 28 Eylül 1988 tarihinde Yıldız ERTEN tarafından tefriş edilmiştir 17 Ağustos 1989 tarihinde bağımsız anaokulu olarak hizmete açılmıştır
14091981 Tarihinde Levent İlkokulu için ek bina olarak yapılan okul, Türk Milli Eğitimine değerli hizmetler yapan
Sayın Yıldız ERTEN tarafından onarılıp, döşenmiş, bütün araç ve gereçleri sağlanarak, Yıldız Erten Anaokulu adıyla
17 Ağustos 1989 Tarihinde açılmıştır
1989-1990 Eğitim - Öğretim yılında ise bağımsız anaokulu olarak eğitime başlamıştır

Yıldız ERTEN

(1926 - 2008)

Hizmetleri;

1982 - Şair Nedim İlkokulu Anasınıfı,

1984 - Gazi İlkokulu Anasınıfı,

1985 - Resneli Niyazi Bey İlkokulu Anasınıfı,

1986 - Çapa Hastanesi Ortopedi Kliniğinde Onarım, Dekorasyon, Eşya ve Malzeme Tefrişleri,

1988 - Yıldız Erten Anaokulu,

1989 - Semiha Şakir Zeytinburnu Huzurevi Hidrofor ve SY Sistemi,

1990 - Arif - Yıldız Erten Sağlık ve Eğitim

DEĞERLERİMİZ,

Çocuklarımızın okulu sevmesi ilk önceliğimizdir
Çocuklarımız bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturmaktadır
Biz, birbirimizi çocuklarımızın, velilerimizin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz
Biz, hepimiz çocuklarımızın gelişim düzeylerini arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız
Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz Çocuklarımıza bir birey olarak saygı duyar, onları koruyup gözetiriz
Biz farklıyız, yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz

MİSYONUMUZ,

Okulumuz, TC Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü'nün programında yer alan Türk Milli Eğitimin Genel Amaçları, Okul Öncesi Eğitimin Amaçları ve Okul Öncesi Eğitimin İlkeleri doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir
Biz, bütün çocuklarımızın psiko-motor, özbakım, sosyal, bilişsel, dil becerileri, duygusal özellikleri, estetik ve yaratıcılık, kendinin farkında olma ile ilgili gelişmelerini sağlamak, onların kendilerini bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmelerine fırsat tanımak ve onlara 21 Yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız

VİZYONUMUZ,

Okulumuzda verimli bir eğitimin temel ihtiyaç olarak kabul edilmesini; her velinin, çocuğuna eğitim için her türlü fırsatın verildiğini bilmesini; hem öğretmenlerin, hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmasını;
Herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmasını istiyoruz

Yıldız Erten Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com