Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, çağdaş, eşref, istanbul, kıray, sadullah, yaşam

Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu İstanbul

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu İstanbul

Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu Hakkında - Akın Anaokulu Tanıtım - Akın Anaokulu Resimleri - Akın Anaokulu İletişim Bilgileri

Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu İstanbul Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çağdaş Yaşam Eşref Ve Sadullah Kıray Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÇAĞDAŞ YAŞAM EŞREF VE SADULLAH KIRAY ANAOKULU

Adresi: HAMİDİYE MHHÜNKAR CDNO:3 KAĞITHANE/İST (SAĞLIK
OCAĞI ALTI)

Telefon Numarası: 2122956547

E-mail Adresi:

Web Adresi:(İstanbul, Kağıthane)

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com