Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, çubuk, ilköğretim, okulu, selim, yavuz

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Çubuk Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Çubuk Ankara

Yavuz Selim İlköğretim Okulu Hakkında - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Tanıtım - Yavuz Selim İlköğretim Okulu Resimleri - Yavuz Selim İlköğretim Okulu İletişim

OKULUN TARİHÇESİ
Okulumuz 1968-69 Öğretim yılında ilkokul olarak açılmış, Bina yetersizliği nedeniyle 1991 yılında bugünkü binanın İnşaatına başlanmış ,1993-1994 öğretim yılında tamamlanan yeni bina ilköğretim okulu olarak eğitim ve öğretime başlamıştır Çıraklık Eğitim Merkezi ve Ticaret Meslek Lisesi olarak kullanılan eski bina 1999-2000 öğretim yılında okulumuza iade edilmiş ve okulumuz Ana sınıfları ve birinci ve ikinci sınıfların eğitim ve öğretime hazırlanmıştır

ADRESİ: YAVUZ SELİM MAHHÜKÜMET CADNO:48 ÇUBUK

TELEFON NO : 0 312 8371156 –8375292-

FAKS NO: 0 312 837 71 72

AMAÇLARI: Okullaştırmayı artırmak, ilköğretim uygulamasını yaygınlaştırmak yoluyla kültürümüzün gelişmesine yardımcı olmak

SEVİYESİ DERECESİ VE ÖĞRETİM ŞEKLİ:İlköğretim-İkili öğretim

OKUL MÜDÜRÜ: Müslüm DEMİR

MÜDÜR YARDIMCILARI
Şenol TÖNGEL (Kimya Öğrt) **Baş Muavin**
Sezai GÜLCÜ (Sınıf Öğretmeni )
Hİbrahim Karagöz

OKUTULAN YABANCI DİL :İngilizce

KİTAPLIĞINDAKİ KİTAP SAYISI : 1000

cubukyavuzselimcom/Defaultaspx

kaynak:cubukyavuzselimcom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com