Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bornova, güntekin, ilköğretim, izmir, nuri, okulu, reşat

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Bornova İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Bornova İzmir

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Hakkında - Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Tanıtım - Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Resimleri - Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu İletişim

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Bornova İlçesi Çamdibi semti Taşköprü mevkiinde semt sakinlerinden Sıdıka ÖZIŞIKLI’ ya ait 5080 metrekare tarla 1966 yılında İzmir Özel İdaresince 90000 TL bedelle satın alınmıştır Mülkiyeti Özel İdare’ye ait olan okulumuz 1967 yılında Cumhuriyetimizin ünlü yazarlarından Reşat Nuri Güntekin’ in ismi verilerek Reşat Nuri Güntekin İlkokulu adı altında tek binada eğitim öğretime başlamıştır Zamanla artan nüfus yoğunluğu nedeniyle 3 katlı 8 sınıflı ikinci binada 1984 yılında hizmete girmiştir1992-1993 öğretim yılından itibaren okulumuzun adı Reşat Nuri Güntekin İÖO olmuşturOkulumuzun bünyesinde 2 özel eğitim sınıfı ve üç anasınıfı bulunmaktadırOkulumuz halen 1250 öğrenci ile ikili eğitim yapmakta olup; konferans salonu, zengin kütüphanesi, 2 bilgi-teknoloji sınıfı, iş teknik atölyesi, fen laboratuarı ile çağın teknoloji gelişmelerine açık olup; sürekli ilerlemeyi hedef almıştır

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
Okul Adresi : Fazılpaşa cd no:30 Çamdibi Bornova İzmir
Okul Telefonu : (232) 433 47 44
Okul Fax : (232) 457 71 11
Okul Web : http://wwwbornovaresatnuriguntekink 12tr
Okul E-Mail : 287401@mebk12tr
Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Ulaşım Bilgileri:
Lojman Durumu : Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com