Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, hanım, mersin, silifke, zübeyde

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Silifke

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Silifke

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında - Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Tanıtım - Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri - Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu İletişim

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuzun, arsası Mevci AÇIKBAŞ tarafından bağışlanıp, binası İl Özel İdaresi tarafından yaptırılmıştırArsası 2527 m², bina alanı 1600 m², bahçe alanı 1900 m²’ dir Okulumuz Silifke’de tek bağımsız Anaokuludur
16/09/2002 tarihinde Eğitim-Öğretim hizmetine başlamıştırOkulumuz 36-72 ay arasındaki çocuklara eğitim vermektedirBu yıl 3 eğitim-öğretim yılını dolduracaktır Okulumuz 7 derslik, 1 müdür odası, 1 müdür yrd Odası, 1 memur odası, 1 yemek salonu, 1 bilgisayar ve kütüphane odası 1 mutfak odası ve 1 depo bulunmaktadırIsıtma sistemi kaloriferli ve klimalıdır
Okulumuzun bahçe düzenlemesini Silifke Belediyesi tarafından yapıldı Okulumuz bahçesinde oyun parkı, hayvanlar için kümes, uygulama bahçesi (çiçek, sebze-meyve vb) yer almaktadır

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SİLİFKE ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
Adresi: ATİK MAHALLESİ MÜZE ARKASİ 191 SOKAK NO:5
Telefon Numarası: 3247147402
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Silifke Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri:

biz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com