Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fenerbahçe, futbol, izmir, okulları

İzmir Fenerbahçe Futbol Okulları

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İzmir Fenerbahçe Futbol Okulları

İzmir Fenerbahçe Futbol Okulları - İzmir Fenerbahçe Futbol Okulu - İzmir - Fenerbahçe Futbol Okulları

VİZYONUMUZ

Sporun hedefinin bireyler ve toplumlar arası evrensel boyutlarındaki sevgi, kardeşlik kavramını benimsetmek ve Fair Play ilkelerine bağlı, saygılı, kültürlü ve yetenekli genç sporcularımızı müsabakalara katılımları için gerekli çağdaş eğitimin verilerek Fenerbahçe Spor Kulübü'ne ve Türk futboluna kazandırılmasıdır

Bu temel olgu ve yaklaşımlar içersinde; "Büyük futbolcuların hedefleri vardır, diğerlerinin arzuları" felsefesi ile geleceğe yönelik, başarılı genç sporcularımızın yetiştirilmesi çalışmaları, Fenerbahçe Spor Kulübü gibi büyük bir kuruluşun vizyonu olduğunu vurgulamaktadır

Futbol okulumuzda yapılan çalışmalarda başarılı bulunan sporcular altyapıya bağlı pilot takımlarda, burada da başarılı olanlar Fenerbahçe altyapı takımlarımızda görev alacaklardır

İzmir Fenerbahçe Futbol Okulu'nda; temizlik, güvenlik, hijyen ve kalite standartlarına uygun tesislerde faaliyet gösterilip, öğrencilerin sağlıklı ortamda spor yapmaları sağlanır Teorik ve uygulamalı eğitim faaliyetleri SABRİ ESKİCİOĞLU' nun belirleyeceği esaslar ve eğitim planı çerçevesinde gerçekleştirilir

Futbol okulumuzda öğrenci ve velilere, verilen eğitimin amacının herhangi bir yarışmaya hazırlık olmadığı, eğitimin sağlıklı bir yaşam için tamamen eğlence ve sportif amaçlarla verildiği, öğrencilerin kendi okullarında verilen eğitimlerini aksatmamaları ve kendi eğitimleri ile futbolu birlikte yürütmeleri gerektiği önemle vurgulanır

İzmir Fenerbahçe Futbol Okulu'nda, öğrencilerin kullanacağı forma ve malzemelerde tescilli ve orijinal Fenerbahçe ürünleri kullanılır

Sabri ESKİCİOĞLU

BÖLGE VE SAHALARIMIZ

Hatay Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : 19 MAYIS HALI SAHA TESİSLERİ ALİ RIZA AVNİ BULVARI NO:1/1 BAHÇELİEVLER İZMİR (BAHÇELİEVLER TANSAŞ KARŞISI)

Bornova Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : 274/2 SOKNO:1 MUSTAFA KEMAL LİSESİ ÖZKANLAR BÜYÜK TANSAŞ KARŞISI BORNOVA 1 BÖLGE
ANTREMAN SAHA ADRESİ : DOKTOR CAVİT ÖZYEĞİN İLK ÖĞROKULU BAHÇESİ EVKA 3 YOLU ÜZERİ
BORNOVA 2 BÖLGE

Karşıyaka Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : BOSTANLI PAZAR YERİ ARKASI TENİS SPOR KULÜBÜ İÇİ SPOR TESİSLERİ

Narlıdere Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : SPORYUM SPOR TESDOKUZ EYLÜL HAST200 METRE İLERİSİ NARLIDERE

Gaziemir Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : DOKUZ EYLÜL MAH308 SOKNO:11 ÇAĞDAŞ KOLEJİ ARKASI
GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ HALI SAHA TESİSLERİ

Torbalı Bölgesi
ANTREMAN SAHA ADRESİ : ÖZEL OLGUN İLKÖĞRETİM OKULU SAHASI TORBALI-TEPEKÖY

Web http://wwwizmirfenerbahcefutbolokull aricom
Tlf 0 ( 232 ) 262 1907 - 262 0909
Mobil 0-546- 688 5656
Fax 0-232-256-22-23
e- mail lider_fener1907@hotmailcom
Adres Halide Edip Adıvar CadNo: 23 / A Üçyol / Hatay - İZMİR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com