Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alaşehir, anaokulu, hüsnü, manisa, özay

Hüsnü Özay Anaokulu Alaşehir Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hüsnü Özay Anaokulu Alaşehir Manisa

Alaşehir Hüsnü Özay Anaokulu - Hüsnü Özay Anaokulu Hakkında - Hüsnü Özay Anaokulu Tanıtımı - Hüsnü Özay Anaokulu Erişim Bilgileri - Hüsnü Özay Anaokulu Resimleri

Hüsnü Özayanaokulu Manisa Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hüsnü Özayanaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hüsnü Özayanaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hüsnü Özayanaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: HÜSNÜ ÖZAYANAOKULU
Adresi: Sarı MahSarısu Cad No:117 Alaşehir / Manisa
Telefon Numarası: 2366539184

VİZYONUMUZ

- Çocuk Merkezli,

- Yaratıcı aktivitelere yer vererek, çocukların yaratıcılığını ön planda tutan,

- Aktif öğrenme yöntem ve tekniklerine yer vererek, aktif öğrenme ortamları sağlamak,

- Çocuğun deneme yanılma yoluyla özgürce deneyimler kazanabilmelerine olanak sağlayan ve yaparak yaşayarak öğrenmelerini destekleyen,

- Problem çözme yeteneklerini geliştiren, oyun yoluyla öğrenmeyi ön planda tutan,

- Çocukta merak uyandıran, keşiflerde bulunmalarını destekleyen,

- Çocuğun algılama yapısını, becerilerini, bilişsel düzeyini artırarak, daha sonraki eğitim basamaklarına sağlam bir temel oluşturmayı amaçlayan çok yönlü ve esnek bir program izlemek VİZYONUMUZDUR

MİSYONUMUZ

- Araştıran, yaratıcı

- Gözlem yapabilen

- Kendisi ile barışık, kendini doğru ifade eden

- Ana dilini iyi kullanabilen

- Entellektüel ve güncel olaylardan haberdar

- Sanatla ilgili

- Soru soran, özgür düşünebilen

- Özgüveni gelişmiş, yeterlilik duygusuna sahip

- Sosyal

- Sorumluluk alabilen, aldığı sorumluluğu yerine getiren

- Hümanist

- Duyarlı, kendisine ve çevresine saygılı

- Çevre bilinci gelişmiş çocuklar yetiştirmektir

mebk12tr/

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com