Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, bayındır, izmir, müzekke, susamcıoğlu

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bayındır İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bayındır İzmir

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bayındır - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Hakkında - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bilgileri - Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Resimleri

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu İzmir Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Tarihçesi
İlçe Milli Eğitim Müdürü MEmin CANTÜRK ile Sadık SUSAMCIOĞLU ilk tanıştıkları sırada, Sadık Susamcıoğlu önceleri bir okul yaptırmak fikri olduğunu ama artık o düşünceden uzaklaştığını, hevesinin soğuduğunu ifade eder İlçe Milli Eğitim Müdürü MEmin CANTÜRK şaka ile “ısıtırız”der Daha sonraki buluşmalarında İlçe Milli Eğitim Müdürü MEmin CANTÜRK okul yaptırmanın hem dünyevi hem uhrevi öneminden bahsederek;isminiz devletin mührü olacak,iyi evlatlar yetiştirme amaçlı olduğunuz için öbür dünyada amel defteriniz kapanmayacak vb der ve bu sözler Sadık Beyi gerçekten etkilemiştir ve şimdiki anaokulunun yerine Anadolu Lisesi yaptırmaya karar verir Fakat bu arsa, lise fikrine küçüktür Sadık Susamcıoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendisine gösterilen yere Anadolu Lisesini yapar ve şimdiki anaokulunun bulunduğu arsayı da Milli Eğitim de kullanılmak üzere bağışlamıştır

Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Adı:MÜZEKKE SUSAMCIOĞLU ANAOKULU
AdresiMENDERES BULBAYINDIR
Telefon Numarası:2325812644
Web Adresi:Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu Tel: 0 232 581 2644 / Bayındır

Kaynak : webrehberibiz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com