Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gölmarmara, ilköğretim, kumkuyucak, manisa, okulu, tiyenli

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Bilgileri Gölmarmara Manisa

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Hakkında - Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Tanıtım - Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Resimleri - Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu İletişim

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul 1934 yılında Kumkuyucak ve Tiyenli olarak eğitim ve öğretime başlamış, nüfusun artması ile birlikte ek bina yapılarak aynı okulda eğitim devam edilmiştir

1979 yılında köy muhtarları ilköğretimi okulu için karar almışlar ödenek çıkardıkları halde aralarında temel konusunda uyuşmazlık çıkmış her köy kendi ilkokulunu yaptırmıştır Okulumuzu da Ortaokul olarak kullanmaya karar vermişler 1990 da şimdiki okul binamız yapılarak eğitim ve öğretime başlamıştır 1994 yılında eski bina yıkılmış 62 m2 lik depo yapılmıştır

1997 yılında Gölmarmara Kaymakamlığı katkılarıyla 8 gözlü yeni tuvalet yaptırılmıştır Eski tuvalet depo yapılmıştır 1997 yılında Tiyenli ilkokulu, Kumkuyucak ilkokulu, Kumkuyucak–Tiyenli Ortaokulu birleşerek; Kumkuyucak –Tiyenli İlköğretim Okulu adını almıştır

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Gölmarmara
Okulun Telefonu: 236 365 61 53 - 365 60 21
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Tiyenli Köyü
Okulun Web Adresi: http://kumkuyucaktiyenliiomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 749561@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kumkuyucak Tiyenli İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com