Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çorlu, ilköğretim, odası, okulu, sanayi, tekirdağ, ticaret

Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Hakkında - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Resimleri

Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Ticaret Ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: TİCARET VE SANAYİ ODASI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: NUSRATİYE MAHEMLAK KONUTLARI ÇAMLIBEL CAD

Telefon Numarası: 2826732063
Faks Numarası: 2826732063

OKULUMUZUN TARIHÇESI

Okulumuz Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılıp Milli Eğitim Bakanlığına teslim edilmiş ve 2004-2005 öğretim yılında eğitim öğretime başlamıştır Okulumuz şu anda 1 Müdür , 2 Müdür Yardımcısı , 34 Öğretmen ve 439 erkek,417 kız olarak toplam 856 öğrenci ile eğitim ve öğretime devam etmektedir

» OKULUMUZ HAKKINDA

Okulumuz zemin + 2 kattan oluşmaktadır Okulumuz 2 kademesi 2010–2011 Eğitim-Öğretim Yılı’nda sınıf sisteminden derslik sistemine geçmiştir

Ayrıca okulumuzun elektriği mevcut olup kalorifer ile ısıtılmaktadır Kanalizasyon bağlantısı bulunmaktadır

*
Dershaneler :

Son yapılan düzenlemeye göre okulumuzda; 15 adet 1 kademe sınıfı, 2 adet Türkçe dersliği, 2 adet Matematik dersliği, 2 adet İngilizce dersliği, 1 adet Sosyal Bilgiler dersliği, 2 adet Teknoloji Tasarım atölyesi, 1 adet Görsel Sanatlar atölyesi, 1 adet Müzik dersliği, 1 adet Din Kültürü dersliği, 1 adet Bilişim Teknolojileri sınıfı, 1 adet Fen ve Teknoloji laboratuarı ve 1 adet Fen ve Teknoloji dersliği, 1 adet Beden Eğitimi dersliği, 1 adet Spor odası ve 2 adet Ana sınıfı bulunmaktadır
*
Laboratuar (araç-gereç durumu) : Ders araç-gereçleri,laboratuar masaları,projeksiyon makinesi ve bilgisayar bulunmaktadır Bilgisayar Teknolojileri sınıfında 37 adet bilgisayar,1 projeksiyon makinesi bulunmaktadır
*
Okul ve Sınıf Kitaplıklar : Okulumuzda okul kitaplığı (Kütüphane) düzenlenmiştir Her sınıfta sınıf kitaplıkları bulunmaktadır
*
Atölye Durumu : Okulumuzda 2 Teknoloji Tasarım Atölyesi, 1 Görsel Sanatlar Atölyesi bulunmaktadır
*
Depo, Ambar ve Arşiv : Arşiv odamız bulunmaktadır
*
Spor Salonu : Okulumuzda çok amaçlı kullanıma hazır bir salonumuz vardır
*
İdare Odaları : 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı Odası , 1 Memur Odası , 1 Rehberlik Psikolojik Danışma Odası, 1 Öğretmenler Odası ,1 Destek Eğitim Odası,1 Okul-Aile Birliği Odası bulunmaktadır
*
Diğer Sosyal Faaliyetler İçin Ayrılmış Yerler : Toplantı Salonumuzda 1 adet projeksiyon makinesi ve öğrencilerimizin çalışmalarını rahatça sergileyebileceği sahne düzeni ve ses sistemi mevcuttur ve çeşitli etkinlikler yapılabilmektedir
*
Bahçenin Alanı : Bahçede 8000 m2 oyun alanı vardır Bahçe ihata duvarı ile çevrilmiş olup korunmaktadır Ağaçlandırma çalışmaları ve bahçe düzenlemesi mevcuttur Bahçe içerisinde basketbol ve futbol sahası vardır

» HEDEFLERİMİZ

· Öğrencilerimizin Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türk Milletinin ahlaki insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen; ailesini, vatanını, milletini seven; hür ve bilimse düşünce gücüne sahip, insan haklarına saygılı, kendinin ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak birer meslek sahibi yapabilmektir

· Ayrıca, Türk toplumunun refah ve mutluluğunu artırabilmek için örencilerimizi beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe kavuşturmak, kendi haklarını savunan, başkalarının haklarına saygı gösteren, kendini ve düşüncelerini en iyi ifade edebilen birer birey olarak yetiştirmektir

VIZYONUMUZ

Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu çalışanları olarak vizyonumuz;

· Yeni yüzyılın gereklerini yerine getiren bir kurum olarak çağdaş ve bilgi birikimlerini gerçek hayatla birleştiren mutlu bireyler yetiştirerek,

· Evrensel ilkeler ışığında, Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyen nesiller yaratmaya katkıda bulunmaktır

Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu olarak vizyonumuz doğrultusunda yapabileceklerimizi tüm paydaşlarımızla paylaşmaya hazırız

MISYONUMUZ

Milli Eğitimin Temel Amaçları Doğrultusunda;

Çağdaş ve uluslararası standartlardaki donanımlarımız ve bilimin ışığında sürekli gelişen yetkin eğitim kadromuzla, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır

http://i52tinypiccom/2h5lafkjpg

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com