Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, akçin, atilla, bilgileri, ilköğretim, merkez, millik, okulu, yörükoğlu

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Hakkında - Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Tanıtım - Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Resimleri - Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu İletişim

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 06/09/2000 tarihinde hayırsever Yörükoğlu Atilla Millik tarafından yaptırılmıştır Okulumuz 8 derslik, bir anasınıfı bir adet öğretmenler odası, bir adet kütüphane ve iki adet idare odalarıyla hizmet vermektedir 1 sınıftan 8 sınıfa kadar birer şubeden oluşmaktadırSadece 6 sınıflar iki şubedir

Okulumuz eğitim öğretim hizmetine başladığı ilk yıldan bu yana çağdaş eğitim-öğretimin gerekleri, uygun fiziksel mekânların temini, eğitim-öğretim araç ve gereçlerinin sağlanması, eğitim-öğretim ve yönetim süreç standartlarının belirlenmesi ve en güzel şekilde yürütülmesi konusunda gerekli adımları atmaktadır

İsmini Afyonkarahisar eşrafından, demir çelik işleriyle uğraşan Yörükoğlu Atilla Millik’ten almaktadır Okulumuz demokratik yönetim anlayışını benimsemekte olup çalışanlarımız, öğrencilerimiz ve velilerimiz arasında son derece iyi iletişimler bulunmaktadır

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwyamiomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yörükoğlu Atilla Millik Akçin İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com