Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, bilgileri, ilköğretim, okulu, osman, sincan, ünyazıcı

Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Bilgileri Sincan Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Bilgileri Sincan Ankara

Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Sincan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri Erişim Bilgileri - Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Resimleri - Osman Ünyazıcı İlköğretim OkuluHakkında

Kurucumuz Sayın Osman Ünyazıcı okulumuzu 1985 yılında yaptırmıştır

Okulumuzu yaptıran hayırsever iş adamı Osman ÜNYAZICI, 1914 yılında Ankara’da doğmuştur Ankara eşrafından Hattatzade Hacı Hasan Bey’in oğludur

İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır Bir müddet Maliye Bakanlığı bünyesinde devlet memurluğu yapmış; daha sonra kardeşleri ile birlikte özel müteahhitlik firması kurup işletmiştir Bu arada Sincan’da ziraat ile de iştigal etmiştir Gençlik yıllarında avcılık sporuyla ilgilenmiştir

1944 yılında TED Ankara Koleji’nde coğrafya öğretmeni olan Şükran Hanım’la evlenmiştir 1959 yılında İstanbul’a yerleşip orada 40 yıl ikamet etmiş, 1999 yılında tekrar memleketi Ankara’ya dönmüştür Yaptırdığı okuldaki öğrenci ve öğretmenleri fırsat buldukça ziyaret eden ve bundan büyük mutluluk duyan Osman ÜNYAZICI 09/08/2010 tarihinde vefat etmiştir
Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu Ankara Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: OSMAN ÜNYAZICI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: YAŞAR DOĞU CAD ÜNSAL SOK NO:10 SİNCAN/ANKARA

Telefon Numarası: 3122720009

Faks Numarası: 3122730709

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: ANKARA - SİNCAN - Osman Ünyazıcı İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com