Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ilköğretim, nevşehir, okulu, ulaşlı, ürgüp

Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Tanıtım - Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İletişim - Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Hakkında - Ulaşlı İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Resimleri - Ulaşlı İlköğretim Okulu

Okul, 1938 yılında öğretime açılmış olup, günümüze kadar öğretimine ara vermeden devam etmişitir Köy nüfusunun azalması ve göç vermesi nedeniyle öğrenci mevcudumuz azalmıştır Birleştirilmiş sınıf olarak öğretime devam etmektedir 1965 yılında şu anda eğitim verilen bina onarım görmüş ve derslikler düzenlenmiştir 2004-2005 ders yılında anasınıfı açılmıştır 2007-2008 ders yılında 34 ilköğretim, 11 anasınıfı öğrencisi vardır İkinci kademe öğrencileri, Ürgüp Memiş Aksoy İlköğretim Okulunda taşımalı eğitim görmektedirler Okulda birleştirilmiş sınıfta eğitim verilmektedir Okul, sobayla ısıtılmaktadır Okulun lojmanı bulunmamaktadır Okulun Ürgüp’e uzaklığı 5 km’dir
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ULAŞLI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Ulaşli Köyü Urgüp/Nevşehir
Telefon Numarası: 3843418098
kaynak:webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com