Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çetinkaya, çumra, ihsan, ilköğretim, konya, okulu

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Konya Çumra

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Konya Çumra

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Hakkında - İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Tanıtım - İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Resimleri - İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu İletişim

Ihsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ihsan Çetinkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ihsan Çetinkaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ihsan Çetinkaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Ihsan Çetinkaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Çumra’mızın hayırseverlerinden İhsan ÇETİNKAYA tarafından yaptırılmıştır Adını,
okulumuzu yaptıran şahıstan almış, 1995 yılında Eğitim‐Öğretime başlamıştır
Okulumuz 2 yıl süreyle Çumra Anadolu Lisesine hizmet vermiş daha sonra lisenin kendi
binasına taşınmasıyla İlköğretim Okulu olarak 1997‐1998 Eğitim‐Öğretim yılında hizmete
başlamıştır Okulumuz yeni Konya yolu üzerindedir
Okulumuz 3 katlı olup, Müdür Odası, Müdür Yardımcısı Odası, Öğretmenler Odası,
Kütüphane, Fen ve Teknoloji Laboratuarı, BT Sınıfı, Arşiv, Spor Odası, Anasınıfı, 9 Adet Birinci
kademe Sınıf ile matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce,
Teknoloji Tasarım ve Müzik Sınıflarından oluşmaktadır Okulumuz kalorifer sistemiyle
ısıtılmaktadır 1 Müdür,1 Müdür yardımcısı 17 Öğretmen ve 1 Hizmetli olmak üzere toplam 20
personelimiz vardır 2009‐2010 öğretim yılında toplam 332 öğrenciye eğitim verilmektedir

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: IHSAN ÇETİNKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Bardakçi Mahallesi Eskişehir Sokak Çumra
Telefon Numarası: 3324476331
Faks Numarası:
E-mail Adresi: 692574@mebk12tr
Web Adresi: - wwwihsancetinkayaioomebk12 tr

İhsan Çetinkaya İlköğretim Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com