Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akkanat, bölge, derebucak, durak, ilköğretim, konya, okulu, yatılı, ömer

Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Derebucak

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Derebucak

Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Okulu Hakkında - Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Okulu Tanıtım - Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Okulu Resimleri - Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Okulu İletişim

Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Derebucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtımı:

1999 yılında hizmete girmiş olan okulumuz daha önce Durak Köyü İlkokulu olarak hizmet vermekteydi Akkanat Holding in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akkanat' ın destekleri ile şimdiki halini almış olan okulumuzun 150 yatılı öğrenci kapasitesi bulunmaktadır Torosların eteklerinde olan Durak Köyü nde ki okulumuzda 1 okul müdürü, 1 Müdür Başyardımcısı, 5 sınıf öğretmeni, 8 adet branş öğretmeni, 1 anasınıfı öğretmeni ve ayrıca 3 adet kadrolu ve 6 adet sözleşmeli personel görev yapmaktadır
Okulumuzda toplam 188 öğrenci okumaktadır Yatılı öğrenciler Uğurlu, Tepearası, Taşlıpınar Köyleri ve Çamlık Kasabası nda ikamet eden ve Konya ' nın çeşitli ilçelerinden okulumuza kayıt yaptırmışlardır

Yatılı öğrencilerimiz 4 - 5 kişilik odalarda kalmakta ve mutfağımızda çıkan üç öğün yemekten faydalanmaktadırlar Ayrıca 24 saat sıcak su sağlanmaktadır

Öğrenciler vakitlerini okul bahçesinde bulunan spor sahasında, satranç ve pinpon masalarında oynayarak, kütüphaneyi kullanarak geçirmektedirler

Okulumuzun bir adet kütüphanesi, 15 bilgisayardan oluşan bilgisayar laboratuarı, müzesi, spor sahası, televizyon odası, etüt salonu ve fen laboratuarı bulunmaktadır

Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DEREBUCAK DURAK ÖMER AKKANAT YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
Adresi: DURAK KÖYÜ
Telefon Numarası: 3325337060
Faks Numarası: 3325337060
E-mail Adresi: 778350@mebk12tr
Web Adresi: http://wwwdurakyibok12tr/

Derebucak Durak Ömer Akkanat Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com