Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bekir, erdoğan, ilköğretim, karaman, okulu, sıtkı

Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Karaman

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Karaman

Karaman Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Hakkında - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Tanıtım - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Resimleri - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu İletişim

Adını ilimizin yetiştirdiği ünlü şair Bekir Sıtkı ERDOĞAN'dan almıştır

Derslikler : Okulumuz on beş derslik olarak planlanmış olup, birimler bir anasınıfı , on bir derslik, bir fen laboratuarı, bir psikolojik danışmanlık servisi olarak kullanılmaktadır

İdari Birimler : Bir müdür odası, bir müdür yardımcısı odası, bir öğretmenler odası mevcuttur

Diğer Birimler : Okulumuzda kalorifer dairesi, her katta kız ve erkek öğrenciler için dört adet tuvalet (wc) mevcuttur Öğretmenle için her katta bir adet tuvalet mevcuttur

Bahçe ve Bina : Okulumuzun kurulum alanı 5000 metre karedir Okul binasının kapladığı alan 550 metrekaredir Okul bahçesi ihata duvarı ile çevrilidir Okul bahçesinin ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır

Öğrenim Durumu: Okulumuz 2000-2001 eğitim �öğretim yılına kadar normal eğitim yapmış, 2000 �2001 eğitim �öğretim yılından sonra okulumuzun derslik sayısı ihtiyacı karşılayamamış ve ikili öğretime geçilmiştir

İletişim Bilgileri

Mustafa GÜNEY - Okul Müdürü
Adres

Beyaz Kent Mah 1006 Sokak KARAMAN
Telefon

(338) 217 13 17
387007@mebk12tr

Web site:

http://wwwbserdoganmebk12tr/

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com