Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayhan, istanbul, karış, kitabı, ömer

Bir Karış İstanbul Kitabı - Ömer Ayhan

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Karış İstanbul Kitabı - Ömer Ayhan

Bir Karış İstanbul Kitap Özeti - Kitapları - Ömer Ayhan Kitap Tanıtım - Ömer Ayhan Kitap Fiyatı - Bir Karış İstanbul Ön Okuma

Kitap Özet

İki öykü kitabı (Siyah Beyaz Bir Öykü Suspiria) ve bir romanı (Öldüren Şehir) ile tanınan Ömer Ayhan'ın yeni kitabı Bir Karış İstanbul Yapı Kredi Yayınları'ndan çıktıGünümüz öykücülüğüne kendine özgü bir sıcaklık getiren Ömer Ayhan'ın her boydan yirmi beş öykülük bu kitabı bir duyguyu binbir ateşle besleyen kıvrak bir kalemin ürünü Tadımlık:Aklıma düştükçe ezip geçiyorum beni Ne yaman bir kekemeliktin Uçurum ağızlarında kök salmış mağaralara kapanırdık Yasak sevişmelerin şefkatli koruganı Senden bir iz arayıp durdum İkimizden Ne suskunluktan çatallanmış bakımsız ses yığınları, ne hazzın yörüngesinde köpüklenen nabız atışlarımız Bırakılmış sigara paketleri bile bana öyle yabancı

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Bir Karış İstanbul - Ömer Ayhan

Yapı Kredi Yayınları

» Öykü
» Edebiyat

Fiyatı : 7,00 TL
ilknokta : 5,60 TL
% 20 indirim
Eylül 2011, 112 sayfa, ISBN: 9789750820830

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com