Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çemberler, jackson, kitabı, kutsal, phil

Kutsal Çemberler Kitabı - Phil Jackson

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kutsal Çemberler Kitabı - Phil Jackson

Kutsal Çemberler - Phil Jackson - Kutsal Çemberler Kitap Özeti - Kutsal Çemberler Kitap Tanıtımı

Kitap Hakkında

Kutsal Çemberler, Chicago Bulls koçu Phil Jackson'ın takım çalışmasına dair bilgece görüşlerini sunuyor Kitap temel olarak, Jackson'ın basketbol felsefesini ve rekabet dünyasına yeni bir soluk, bir aydınlanma getirmek için hayatı boyunca verdiği mücadeleyi aktarıyor NBA tarihinin en başarılı koçlarından biri olan Jackson, Doğu ve Kızılderili felsefelerine dayanan yepyeni bir liderlik paradigması geliştirdi

Kitap bu büyüleyici serüveni adım adım sunuyor bizlere Bu etkileyici biyografide; ayrıca Michael Jordan, Scottie Pippen, Toni Kukoc, Dennis Rodman ve diğer Bulls oyuncularıyla ilgili hatıralarla karşılaşacaksınız Jackson kitabında, oyuncularına verdiği açık bir zihinle hareket etmenin, rakibe saygı duymanın, öfkelenmeden agresif olabilmenin, ânı yaşamanın, kaosun ortasında konsantre kalabilmenin ve bizi, ben e dönüştürmenin yollarını açık yüreklilikle bizlerle paylaşıyor

Jordan'ın basketbola geri dönüş hikâyesi de ayrıntılarıyla aktarılıyor kitapta İnsanı düşünmeye sevk eden bu kitap, tüm zamanların en iyi takımını yaratan bir adamın zihin haritasını gösteriyor özetle Kutsal Çemberler, sadece taraftarlar için değil aynı zamanda insan ruhuyla ilgilenenler için de dipdiri bir soluk Yalnızca paranın hüküm sürdüğü profesyonel spor dünyasına verilmiş samimi, yepyeni bir cevap

Kitabın Önyüzü

Kitabın Künyesi

· Mavi Ağaç Yayınevi

· Basım Tarihi : 06 - 2010

· ISBN : 9789759960239

· Sayfa Sayısı : 248

· Etiket Fiyatı : 1200 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com